Роман Перадзе: «Перші 10 хвилин ми не вийшли на майданчик»

0
412

Головний тренер «Viva Cup» Роман Перадзе прокоментував гру 12-го туру Parimatch Екстра-ліги, в якій його команда зіграла внічию з хмельницьким «Соколом» 4:4

– Роман Таріелович, напружена сьогодні вийшла гра, мабуть, вона для Вас такою і очікувалася, тому що в попередні роки попередні ігри були дуже складними. Які враження від сьогоднішньої гри?
– Правильно Ви сказали, була дуже напружена гра, і ми черговий раз, не знаю, не можемо ніяк звикнути до цієї зали. Черговий раз даємо фору і тільки після цього починаємо грати. Перші 10 хвилин ми не вийшли на майданчик, все ще були в розминці. Лише коли рахунок став 0:2, тоді лише почали трохи грати, почали вже допрацьовувати, вирівняли ситуацію з боротьбою, а то ми перші 10 хвилин програвали практично все. Добре, що знайшли в собі сили і зрівняли рахунок.

– За нічийного рахунку тренери часто густо міркують, здобули одне очко, два втратили. Як Ви сьогодні, здобули одне чи два втратили?
– Ми однозначно одне здобули, тому що ми програвали весь час, ми не вигравали жодного разу в рахунку, тому ми однозначно здобули одне очко. Ми хотіли, звичайно, їхали, налаштовувалися на три очки, але, видно, не вийшло в нас з настроєм.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ