Роман Перадзе: «Коли відчули, що рахунок наш, набагато легше стало грати»

0
1338

Головний тренер харківського «Моноліту-Viva Cup» Роман Перадзе прокоментував другий матч 1/8 фіналу Кубку України проти хмельницького «Соколу» (9:2)

– Роман Таріелович, вже в першому таймі практично все було зроблено. Ви на такий розвиток подій сподівалися сьогодні?
– Ми готувалися до проходу, а який рахунок… Ми грали з першої до останньої хвилини, і отримали рахунок, на який заслужили, я вважаю. Ми не розслаблялися ані на секунду ні в першому, ні в другому таймі. Десь, може і були якісь секунди, але своєчасно хлопці приходили в себе, і, вважаю, що цілком заслужено здобули перемогу.

– Це той випадок, коли практично всі моменти ви реалізували?
– Не думаю, що всі, могли і більше, якби ми в першому таймі десь трохи діяли холоднокровніше, то ми би забили більше. Були моменти, де потрібно було через пас виходити, а ми неправильно приймали рішення, тому в нас не виходило виходити в контратаки. Так що, якщо б ми в першому таймі спокійніше грали, то ми б створили набагато більше. Мабуть, на нас тиснув рахунок, що ми на виїзді програли. Коли відчули, що рахунок наш, набагато легше стало грати.

– Два місяці тому ви виграли тут з рахунком 6:1. Зараз 9:2. Можна сказати, що ця команда, так би мовити, для вас зручна?
– Та ні, не незручна команда. Вони – молоді хлопці, вони теж біжуть, рубляться, штовхаються, я вважаю, що вони можуть набагато більше показувати в футболі. Можливо, вони просто «перегорають» на виїзді. Тому що на виїзді з ними грати важко. Вони там впевнені, вони там біжуть, обігрують, б’ють, а тут, мабуть, трохи «перегорають». Тут ми впевненіші, в нас точно така проблема, якщо відверто, на виїздах. Десь у нас молодь не те, що недопрацьовує – «перегорає». Вони не можуть показати свій максимум в грі, саме через те, що в голові в них якийсь непорядок, неправильно трохи налаштовуються, мабуть. А вдома легше, і в них виходить показувати свій максимум.

– Попереду жеребкування, відомі вже практично всі учасники чвертьфіналу. Ви хотіли б сильного суперника, чи такого, який трохи слабший?
– Буде той, хто буде. Сильний, слабий – яка різниця? Грати треба з будь-ким. Думаю, що в чвертьфіналі слабких не буде. Будуть ті, хто пройшов до чвертьфіналу, вони вже довели свою спроможність, тому слабих суперників точно не буде. Хто попаде, до того і будемо готуватися.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ