Роман Перадзе: «Два голи в першій зміні багато що вирішили»

0
1398

Головний тренер «Моноліту-Viva Cup» Роман Перадзе прокоментував матч його команди проти хмельницького «Соколу» (6:1)

– Роман, перший тайм трохи важко склався для команди, взагалі для обох команд. Що Ви сказали в перерві, що так змінило перебіг гри?
– Та нічого, просто сказав, що треба грати спокійніше – і все. В першому таймі в нас також були моменти, які потрібно було вирішувати, але через те, що занадто поспішали, в нас не вийшло. А в другому таймі заспокоїлися – і все нормально. Забирали м’яч «до вірного», все розігрували – і все, нічого такого надприродного не казав.

– Перші два голи у другому таймі – вони, мабуть, були вирішальними?
– В першому таймі рахунок був 0:0, ми не хотіли першими пропускати, тому що ми на виїзді першими пропустили, потім нам стало важко. Ми не хотіли першими пропускати, може через це у нас була нервовість? Забили гол, в другому таймі заспокоїлися. Звичайно, два голи в першій зміні багато що вирішили.

– Сьогодні Ілля Терентьєв зробив покер, це такий дуже визначний момент. Ви очікували від нього такого?
– Та від нього в кожній грі таке очікую. І від решти також.

– Він став кращим бомбардиром команди, так?
– Думаю, так. Тому в нас до цього п’ять забивали, це максимум.

– Попереду ще багато матчів, така перемога якось надихне команду більше очок набирати?
– Я сподіваюсь. Справа не в тому. Перемога – це результат наших тренувань, ми цей тиждень дуже плідно потренувалися. Все ж таки результат в Івано-Франківську дуже сильно вдарив по нашому самолюбству, в нас тиждень тренувань пройшов на дуже високому рівні, і результат в грі не змусив на себе очікувати. Якщо після перемог будемо розслаблятися, то ми будемо отримувати такий результат, як в Івано-Франківську. Якщо ми будемо працювати завжди так, як працювали цього тижня, то, я думаю, і результати будуть набагато кращими.

– В репортажі говорилося про те, що можливо важливим було «Сокіл» і по особистим зустрічам випередити. Так? Ви зараз за різницею м’ячів його випереджаєте.
– Ні, ми не думали про різницю. Для нас набрані очки – це саме головне. Перше завдання – це три очки. На сьогоднішній день це наш прямий конкурент за потрапляння до плей-офф, тому головне – три очки, а різниця забитих – це… Коли ми вирішимо завдання потрапляння до плей-офф, тоді можливо вже і будемо дивитися на різницю забитих та пропущених.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ