Роман Ковальчик: «Закономірно перемогли, ні в кого ніяких заперечень не може бути»

0
1751

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу своєї команди проти рівненського «Кардиналу-Рівне» (4:3) в 17-му турі чемпіонату України

– Роман Миколайович, сьогодні була друга перемога поспіль. Як Ви її прокоментуєте?
– Я задоволений, перш за все, в сьогоднішній грі відповідальними діями на майданчику другої четвірки. Вони в такому складі вперше грали, тому що в нас декілька причин, через які ми це не можемо сформувати і награти. Непогано в передній частині майданчика грала перша четвірка, але і в ній трохи є дисбаланс, тому що це тільки друга гра, в якій ми гравців так збалансовуємо і награємо. Це сказується і їм важко дається гра в відборі м’яча з «Кардиналом-Рівне», тому що вони більш зіграніші. Тільки в цьому відношенні. По тактиці, по веденню гри – все вони правильно зробили, і, думаю, закономірно перемогли. Думаю, ні в кого ніяких заперечень не може бути.

– Вже другу гру поспіль ми забиваємо швидкі стартові голи. Це так складаються обставини чи це частина якоїсь тактичної задумки?
– Ні, це недостатня готовність та програність нашої команди на всі 40 хвилин. Поки вони більш свіжіші, більш дисципліновані, вони грають. Потім починаються в кожного ще свої думки на втомі з’являтися, за рахунок того ми і програємо. Нам не вистачає ще великої кількості ігор, щоб оцей аспект дотягти до 40-ї хвилини.

– Три голи від Абзалова в двох зустрічах – напевно, такого ще ніколи не було. Він працює над цим чи, знову ж таки, просто склалося так в цих іграх?
– Він працює і по загальній програмі, і по своїй програмі, там прибираються його мінуси. Так не тільки з Абзаловим, ми працюємо з кожним гравцем. Просто він десь більш відповідальніший і так по іграх ставиться, ніж інші гравці, які, видно, що допускають критичні помилки, які шкодять нам досягати максимального результату.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ