Роман Ковальчик: «Задоволений результатом і грою першої четвірки»

0
340

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти команди «Черкасиобленерго» (4:2) в 22-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, протягом тижня «Сокіл» двічі зіграв з «Черкасиобленерго». Погодитеся з тим, що взагалі різні за змістом, за грою вийшли ці поєдинки? Чи все ж таки було щось спільне?
– Звісно, сьогодні був бойовитіший матч. Було більше швидкостей, агресії, боротьби. Було сьогодні все. Я думаю, надзвичайно цікава гра для вболівальників, хто дивився її на сайті, а для гравців вона була дуже важка.

– Також і нервів було більше в цій грі.
– З усіх сторін. Якщо по нашій команді, видно було, що перша четвірка впевненіше себе почувала, ніж друга.

– Помилки в захисті, коли фактично ворота розстрілюють, чим вони обумовлені у команди?
– Брак ігрової майстерності гравців другої четвірки. Недопрацювання. Все обговорювалося, все знають. Друга четвірка сьогодні не так зіграла, як ми від неї чекали.

– В першій грі «Сокіл» переміг завдяки закиданням за спину, було видно, що суперники все ж таки зробив висновки з тієї гри, і ця тактика сьогодні фактично не працювала.
– Ми по ній і не грали. Ми грали свою тактику, в нас було достатньо моментів ще кілька разів збільшувати рахунок, просто не всі ж моменти можна використати.

– Як би Ви сьогодні оцінили гру «чотири проти п’яти»? Так фактично шість з половиною хвилин команда грала, хоча і не пропустила, але все ж таки моментики у суперника були.
– Трошки важкувато, тому що в захисті ми відпрацьовували однією четвіркою. Друга четвірка недостатньо добре сьогодні виглядала. Я старався при «5 на 4» її не випускати, тільки в тому моменті, коли треба було працювати «чотири в чотири».

– Саме через те, що були якісь недоліки в грі другої четвірки, в грі «чотири проти п’яти» перша четвірка плюс Сохорук по колу мінялися?
– Так, ми дивилися, і по гравцях десь воно так виходило. Тому що по гравцях всі недостатньо правильно грають, і ще є багато помилок.

– Які сьогодні проблеми по грі створили «Черкасиобленерго»? Такі, що ви бачили, що це дійсно проблеми для команди?
– Ці моменти вийшли тільки після того, що наш гравець, з-під кого це починалось, програв одноборство. З цього починалися кілька моментів.

– Побачили Ви такий момент, що вплинула попередня гра і доволі впевнена перемога в попередній грі?
– Це було видно по нашій другій четвірці, вони ж вийшли тактично порухатися, пограти, а там вже гра як складеться. Виграємо – добре, не виграємо – теж добре. Ми з таким настоєм вийшли, тому в перерві ми їх трошки рухали. В другому таймі вже більш менш краще, почали десь виділятися одномоментно, але загалом я надзвичайно ними незадоволений.

– Тренери ще кажуть «задоволений грою, незадоволений результатом», чи все ж таки Ви сьогодні задоволені результатом, але не задоволені грою.
– Задоволений результатом і грою першої четвірки, незадоволений тільки грою другої четвірки. Як ми це не крутили, до них я ще поки що не достукався.

– Ви сьогодні грали фактично в вісім гравців. Були ще Орган за заміні та Боднар. Чому не спробували використати цих гравців? Вони ще не готові для такої гри?
– Це було видно, коли ми грали на майданчику суперника, вони багато поступалися і через них багато йшло вскривання нашої команди. Тому ми вибрали найбільш оптимальний склад на сьогоднішню гру.

– По наступному супернику. Ми з «ХІТом» граємо, а «ХІТ» грає найближчими вихідними дві гри в Рівному. Чи будете Ви переглядати ці матчі?
– Звісно, ми всі ігри переглядаємо. Ми до кожної гри готуємося, оператор нарізки робить з моментів, ми все розбираємо, тактично готуємося до кожної гри. Тому що, якщо гравці не готові, то Ви бачите, що виходить: п’ять чоловік готові грати, а чотири – просто рухатися. Тому ми все це робимо, не може бути інакше.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ