Роман Ковальчик: «З такою командою відпускати такі моменти в грі не можна»

0
426

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти київського клубу «ХІТ» (0:5) в 13-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, окрім того, що Ви прикро сприймаєте результат, які ще моменти у Вас викликають прикрість по цій грі? Хоча, загалом нібито гідно грала команда сьогодні. Немає чого дорікнути.
– Загалом в мене великих претензій до ведення гри команди немає до гравців. Десь по веденню гри вона була рівною, просто ми поступилися супернику в швидкісно-силовій роботі з м’ячем, що попереду, що в захисті, і припустилися грубих помилок, що спонукало до такого результату. Ну, і, звісно, не використали стільки моментів.

– Це і найбільш прикро, третя гра на нуль команди…
– З такою командою, де гравці грають за збірну, відпускати такі моменти в грі не можна. Ми до цього йдемо, десь не склалося просто.

– Заміна воротаря Шевченка – це можливість пограти Бабенку, невдоволеність діями Шевченка? Чи одне і друге разом?
– Два разом, тому що Бабенко в нас пів року не грав, хворів, і його вже потрібно потрохи втягувати в ігровий режим. Шевченко потрібно дати трохи відпочити, тому що ну такі голи пропускати не можна. Нам цей гол одразу психологічно на команду подіяв.

– Так склалося, що через цю пропущену гру в нас тепер щільний графік, через день нова гра. В чому тут плюси, якісь мінуси можуть бути в тому, що наступну гру ми граємо через день?
– Плюси в тому, щоб у команди і характер з’являвся, тому що нам воно потрібно. Плюс, щоб команда вчилася грати на легенькій втомі. Воно нам все потрібно, тому що в плей-офф в нас точно так буде, якщо все в нас складеться, все, як ми плануємо. В нас такі ігри будуть, тому треба їм трошки дати втягуватися і в цей режим. Хоча ми тільки в ігровий режим втягуємося, тільки половину ігор зіграли, деякі гравці дві-три зіграли. В нас ще трошки такий сумбур. Десь тому ми пройшли тих декілька м’ячів, грубих помилок – всі вони через роботу суперника. От тут ми поступилися.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ