Роман Ковальчик: «З кожною грою у команди формується психологія переможця»

0
610

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти МСК «Харків» (2:1) в 16-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, перше питання по початку гри. Суперник одразу почав грати з підключеннями воротаря. Наскільки Ви до цього були готовими?
– Звісно, ми переглядали ігри МСК «Харків» і були готовими до того, що суперник може почати гру таким чином. Хлопці все знали, як потрібно діяти, тому у суперника нічого не виходило. Але в першому таймі в нас була єдина помилка, це при стандарті, вивели суперників «2 в 1», вони єдиною помилкою і скористалися.

– Втім, оця гра з постійними підключеннями Острікова ламала всю структуру гри: м’яч тримався у суперника, іноді не стільки він прагнув створювати небезпеку, скільки не дозволяв «Соколу» системно грати в атаці.
– Висловлю власну думку, що команда суперника готовилася так, щоб не дозволяти нам грати в свою гру, а збивати темпоритм гри, її стабільний малюнок. Це велося всі 40 хвилин гри, але ми такий варіант також розглядали.

– «Сокіл» дуже багато володів м’ячем, але позиційні атаки не мали логічного продовження. В чому була проблема?
– Все ж таки важко вскривати суперника, тим більше в цьому залі. Покриття тут м’яке, м’яч швидко не летить, і по моментах для реалізації завжди не вистачало зовсім трохи. По перерві ми помітно додали в швидкості ведення гри, суперники почали не встигати закривати деякі зони, і гол мав прийти.

– Хвилин за п’ять до фінальної сирени, що коли рахунок був 0:1, Вас було чутно на лаві запасних, що готується гра з п’ятим.
– Треба було вже приймати рішення, але ми зрівняли рахунок, і далі вже суперник почав грати з п’ятим. До такої гри ми також готувалися, чекали на помилку суперника, щоб нею скористатися, воно так і сталося.

– Не можна не побачити паралелі з грою з МСК «Харків» в першому колі, коли «Сокіл» ризикував за рахунку 1:1 і програв. Не вбачаєте за цим якісь примхи долі?
– Ні, я до цього так не ставлюсь, є гра і в ній потрібно все доводити.

– Вже не вперше «Сокіл» досягає позитивного результату навіть в тих іграх, де все для нього складається дуже складно. Це є ознакою зростання команди?
– Те, що хлопці вміють вести гру, це добре. Але добре і те, що з кожною грою у команди формується психологія переможця, це робота не одного місяця.

– За тиждень гра з «Рятувальником». Які очікування у Вас щодо неї?
– В нас всі ігри будуть непрості. Нам потрібні три-чотири гри, щоб другий раз увійти в сезон. Можуть вискакувати різні неочікувані моменти, будемо працювати, щоб їх прибирати.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ