Роман Ковальчик: «Якщо гравці для себе правильно проаналізують гру, ми цього суперника пройдемо»

0
565

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти київського клубу «CLUST» (3:0) в першій грі 1/8 фіналу Vbet Кубку України

– Роман Миколайович, в післяматчевих коментарях Ви чимало часу приділяєте темам виконання установки та веденню гри. Як сьогодні команда виглядала в цих аспектах?
– Нам вдалося сьогодні зробити позитивний результат. Він непоганий через те, що нам вдалося достукатися до гравців, достатньо непогано зіграла друга четвірка і на своєму стабільному рівні зіграла перша четвірка. Ми тактично розбирали суперника, розібрали правильно, і тому все склалося в нашу сторону.

– Другий тайм за малюнком гри вийшов зовсім іншим, тому що команда дуже багато грала без м’яча.
– Це чисто психологічний стан гравців. Хоча вже йде до завершення сезону, але в нас четвірки тільки зіграються, і у гравців на підсвідомості почалося збереження результату. Тому вже на шостій хвилині другого тайму я взяв тайм-аут, щоб цього позбутися. Позбутися цього нам вдалося дуже важко, але моментами гравці все ж таки виходили із стану збереження результату. Але поки що ми граємо на такому рівні.

– Ви в роздягальні після гри бачили гравців, спілкувалися з ними. Як вони сприйняли цю перемогу? Чому питання: 3:0 – гарний результат, але ще буде гра-відповідь.
– Так, результат гарний, але не такий, щоб заспокоюватися. Гравці сприйняли перемогу спокійно і зважливо, недарма ми їм вкладаємо в голову виважене сприйняття гри, і якщо вони для себе правильно проаналізують гру, ми цього суперника пройдемо. Якщо ж щось буде неправильно, то в нас у грі-відповіді виникнуть проблеми.

– За старою п’ятибальною системою, яку б Ви оцінку поставили команді за сьогоднішню гру?
– Як не є прийнятним результат, але трійку. Тому що загалом гравці дослухалися, але виконати не все і не всім вдавалося. Треба визнати, що були провали в веденні гри, і якщо за перший тайм можна поставили три з плюсом, то за другий – три з мінусом. В середньому і вийде трієчка. Ще не можуть зробити все, що потрібно, але мене радує, що гравці стараються це виконати.

– Далі у «Сокола» гра чемпіонату з МСК «Харків» за три дні. Які основні проблеми будуть при підготовці до неї?
– Як і в будь-якої команди футзалу або футболу, це повноцінне відновлення. Якщо фізично їх можна буде відновити на 70-80 відсотків, то психологічно це зробити буде важче. Два дні будемо вкладати в голову все, що зможемо, щоб боротися за той результат, який стоїть перед командою.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ