Роман Ковальчик: «Високий рівень інтенсивності ведення гри показує всі наші слабкі місця»

0
453

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком першого матчу 1/4 фіналу плей-офф чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги проти київського «ХІТа» (2:7)

– Роман Миколайович, два абсолютно різних тайми провели команди, тому логічним буде питання, де був справжнім «Сокіл», в першому чи другому таймі?
– В майбутньому, в першому – це звісно. Ми не могли два тайми втримати, тому що в нас повністю посипалася друга четвірка. Ви знаєте, що ми граємо однією четвіркою, навіть і в першої були мікропомилки, але вони тактичні завдання на гру тягнули. Друга повністю зупинилася. Вони чому повністю зупинилися? Вперше в житті грають плей-офф, вони ж не розуміють, що таке плей-офф. Більшість з гравців, які грають в другій четвірці, більше, ніж пів року, не грали в футбол. Або лікувалися, або сиділи на лавочці. Тому в нас і вийшов дисбаланс, а коли команда суперника рівна, вони нас просто передавили.

– В другому таймі Ваш візаві, головний тренер «ХІТа», змінив порядок виходу четвірок, і їхня перша четвірка почала проти нашої другої, і саме Чернявський і компанія забили ці три м’ячі.
– Чи я би ставив цю четвірку під ту четвірку, чи під ту четвірку, чи під третю четвірку, вони би програли. Тому що вони просто зупинилися, посипалися, їх вистачило на тайм, вони вигоріли. Ніхто з них поки що того рівня гравець, щоб оце все перегравати, вигравати, дожимати. Ми з ними дуже багато працюємо, показуємо, вчимо. В чемпіонаті, де не така напруженість, вони грають, а де вже є напруженість, вони губляться. Це вже наступний етап: ми дійшли до плей-офф, а зараз будемо боротися, щоб вони оце все відчули і далі могли боротися і в плей-офф.

– За тиждень до наступної гри можна якось вплинути на психологію гравців? В нас тільки один Хамдамов в плей-офф грав, решта взагалі не грала, чи може досвід однієї гри якось змінити перебіг подій в другій грі?
– Зможемо, будемо старатися, все можливо, нічого неможливого немає. Ви ж бачите по Шевченку, що вищий рівень гри, вже є помилки. Високий рівень інтенсивності ведення гри показує всі наші слабкі місця, і гравці, які більш награні, вони вже скільки ігор за спиною мають, вони просто їх використали. Це все можна було нівелювати і в другому таймі точно так граючи, як в першому таймі. Але достукатися до молодих гравців надзвичайно дуже важко, в них ще своє кіно в голові. Десь це вдається, десь не вдається. Поки що маємо те, що маємо. Я вважаю, непогано, тому що я їм дав грати до завершення зустрічі, я не поміняв ні Токаря, ні Гуцуляка, ні Органа, ні Данилюка. Я їм дав можливість реалізувати себе в тому, що вони допустили помилки, виправити себе. Це їм не вдалося, але ми повинні відчувати, в такому «маринуванні» ми їх повинні маринувати, і тоді вони ростуть і будуть хорошими гравцями.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ