Роман Ковальчик: «Вважаю, що буде багато сюрпризів»

0
4326

Головний тренер СК «Сокіл» в інтерв’ю клубній прес-службі поділився враженнями про регулярний чемпіонат і очікуваннями від плей-офф.

Роман Миколайович, закінчився регулярний чемпіонат. Чи можна підвести якісь проміжні підсумки?

– По-перше, чемпіонат став цікавим, можна сказати, варіативним. Відбувається серйозне омолодження, і ми бачимо, що в деяких командах з’являються зовсім молоді гравці. Рівень команд зрівнявся, і явних фаворитів немає – від кожної команди можна чекати сюрпризів.

Що стосується організації змагань, враховуючи багато моментів, вважаю, що ми зробили черговий крок назад. Можливо, навіть не один. Можемо сказати, що Екстра-ліга деградує прямо на очах.

Які очікування від завершальній стадії чемпіонату?

– Прогнозую, що буде багато скандалів (посміхається). В першу чергу це стосується арбітражу.

Відверто кажучи, нічого нового я від плей-офф не чекаю. У цьому сезоні в черговий раз керівництво АФУ чітко дало зрозуміти, які клуби в нашому футзалі на особливому положенні, а які, на їхню думку, повинні грати роль «масовки». Повторюся, це для нас не новина, і це нас не бентежить. Як то кажуть, нам своє робить.

Як проходить підготовка до плей-офф?

– Я задоволений хлопцями. З огляду на їх вік і відсутність у багатьох досвіду виступів в Екстра-лізі, мені подобається, як вони ставляться до тренувального процесу і як прогресують. У нас є ще час до перших матчів плей-офф, і думаю, ми зуміємо його використовувати максимально ефективно.

Чи можна очікувати якихось сюрпризів?

– Звичайно. Як бачите, в цьому сезоні можна очікувати будь-яких сюрпризів. У тому числі і трансферних. Не здивуюся, якщо за день-два до початку плей-офф з’ясується, що ще когось кудись заявили. Мені це нецікаво – ми чітко вибрали курс на виховання своїх гравців, я уважно спостерігаю за виступами «Сокола-3», «Сокола-2» і наших 16-річних хлопців в Юнацької Екстра-лізі. Можу сказати, що у нас підростає дуже здатне покоління. З урахуванням того, що сьогодні за «Сокіл» в Екстра-лізі грають 17-річні, не здивуюся, якщо ще хтось з наших вихованців дебютує у вищому дивізіоні українського футзалу вже в наступному сезоні.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ