Роман Ковальчик: «Всіма правдами і неправдами Енергія перемогла»

0
538

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти львівської «Енергії» (3:4) в 6-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, ми навмисно зробили паузу, тому що потрібно, щоб і Ви зрозуміли щось по цій грі, емоції трошки зійшли нанівець. Що можете сказати про підсумок гри, особливо про другий тайм, який не дозволив команді втримати те, на що вона напрацювала до перерви?
– Тут можна однією фразою сказати, що всіма правдами і неправдами «Енергія» перемогла. Не буду тут дуже багато аналізувати і говорити, нам не вистачило чисто цього характеру бійцівського, щоб забрати свої очки.

– Мова йде про персоналії чи загалом про всю команду?
– Загалом про команду, і знову ж таки, хлопці збилися, і не вистачає їм такого досвіду дотиснути. А в кого його вже достатньо, вже може зробити, помилися. От не вистачило чисто психології, дотиснути, забрати свої очки.

– Після гри була розмова в роздягальні з гравцями. Про що там йшла мова?
– Нічого такого я там не говорив, це все вони з тим сьогодні будуть спати, вони проаналізують. Все, що стається, до кращого. Зроблять, я думаю, правильні висновки в тих ігрових моментах, в яких вони грубо помиляються. Тільки тоді буде позитивний результат і будемо вигравати. Не можна так легенько просто брати і зразу всіх обігрувати. Всі моменти треба допрацьовувати в тренувальному процесі. Всі недопрацювання, вони себе показали.

– Є такий вираз: «Що нас не вбиває, то робить сильнішими». Чи не вб’є гравців така поразка, після якої вони, важко тут не погодитися, дійсно віддали свої очки?
– Цього разу віддали – другий раз не віддадуть. Це все психологічно, я ж говорю. Оці мікронедопрацювання це від кількості стресових ігор. Їх в них недостатньо, а в кого достатньо, вони не можуть спертися на інших гравців. В нас є в цьому дисбаланс, я казав про це минулого разу, коли ми з «Ураганом» грали. Нам ще працювати і працювати. Воно не може так одразу взяти і все статися. Для того, щоб все одразу сталося, треба мати все готове. І команду, і в команді – ми її поки ще готуємо.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ