Роман Ковальчик: «Всі грали так, як вони на даному етапі можуть грати»

0
743

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «ДЕ ТРЕЙДИНГа» (1:3) в 7-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Роман Миколайович, перш за все, за кінцівку гри – вона видалася шаленою, іншого слова і не підбереш. Як все це з лави запасних виглядало? Звичайно, тут більше питання про той м’яч, який пропустили практично за 7-8 секунд, після того як завдяки великим зусиллям вдалося відігратися.
– Кінцівка гри показала рівень наших гравців, їхню награність і вміння реалізовувати свій потенціал в свою користь. Невміння – ось так. Невміння реалізовувати. Тому воно все так сталося. Молоді гравці, вони ще не грали. Боднар взагалі, що я можу з нього… От він і припустився ключової помилки, які не можна робити. Буде більша кількість ігор, звісно, такого вже не буде.

– Як Ви відчували, не було у хлопців всередині такого тиску, що це гра «очкова», треба перемагати, що в підсумку і не дозволило їм в повній мірі реалізувати себе?
– Ні. Вони загалом зіграли все правильно, як ми розбирали і хотіли. Нас підвело сьогодні невміння реалізувати в свою користь повну перевагу над суперником.

– Тренери часто-густо кажуть, що «по самовіддачі питань немає». Чи бачили Ви, що всі гравці повністю віддавалися на 100, навіть більше відсотків, але є те, через що не можна перейти – це рівень майстерності.
– Ви правильно сказали, всі грали так, як вони на даному етапі можуть грати. Грали правильно, все, як ми вчимо. Просто підвело невміння реалізувати свій момент. Моментів було надзвичайно предостатньо, це все стресові ситуації, в тренувальному процесі я не можу це зробити, все прийде тільки через кількість ігор.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ