Роман Ковальчик: «Все ж таки сказалося, що в нас довго не було ігор»

0
2008

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу своєї команди проти сумського клубу АФФУ «Суми» (4:3) в 13-му турі Favbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, команда «Сокіл» здобула сьогодні другу перемогу в сезоні. Доволі важку, але вона була, мабуть, і доволі довгоочікувано, тому що ми з першого кола не перемагали. Будь ласка, Ваш коментар до сьогоднішньої гри.
– Загалом, якщо одразу по грі дати коментар, то ми декілька нагод виграти цю гру з меншим вкладенням своїх сил просто втратили. Дуже реально у нас моменти хороші були, деякі гравці у нас їх не використали. По веденню гри ще дається взнаки, що вона нам важко дається, трошки у нас важко ведеться гра, все ж таки сказалося, що в нас довго не було ігор.

– Я впевнений, що Ви приділяли увагу тому, що сумська команда буде грати через Катериніна та Острогу, тим не менше, кожний з них по м’ячу забив. Чому до кінця не вдалося нейтралізувати цих гравців?
– Їх не вдалося нейтралізувати молодим гравцям: Сохорук не справився, Токар не справився. Я вважаю, що це надзвичайно молоді гравці, ми це все вказували, показували, розбирали, так, як будь-який тренер на будь-яку гру розбирає. Вони десь це знають, але ще виконати не можуть. Це все ж таки брак досвіду ігрового, брак майстерності індивідуальної. Ми трошки програли в тому відношенні, що ці гравці (Катеринін і Острога) дуже багато м’яч получали в задню лінію. Там ще була помилка наших гравців передньої лінії.

– Другу гру після відновлення провів Артур Подлюк. Можете порівняти Артура з «Ураганом» тиждень тому і сьогоднішнього?
– В нього вже трошки появляється вже думка. Трошки він вже керує собою і командою, я би так сказав, легесенькі, малесенькі плюси появляються, хоча він ще дуже далекий від своєї оптимальної форми.

– Про Богдана Бабенка. Доволі несподівано, можу особисто про себе сказати, що все ж таки очікував, що Сергій Шевченко вийде на гру. Чому перевагу віддали Ви сьогодні Богдану?
– Тому що Сергій Шевченко ще повноцінно не відійшов від коронавірусу, хвороби, і я бачу, що ми проходимо тижневий цикл підготовки до гри, йому важко це дається. І так, як я говорив ще минулий раз, нам не потрібно десь когось перенавантажувати. Тут ми повинні до того дуже розумно підійти. Все рівно Сергій вийшов на своє, мав знову забивати стовідсоткову нагоду, там ще треба було примудритися не попасти. Оце якраз сказується не те, що він вийшов, оце як раз сказується те, що він ще не готовий грати.

– Наступна гра у «Сокола» в дещо нетижневому графіку, в четвер з «Монолітом». Як плануєте готувати команду в стислих умовах?
– Перш за все, ми повинні до такого графіка привикати, тому що ми готуємося зараз грати в Балтійській лізі, і нас чекає точно такий графік. Тому ми трошки перепрофілювали напрямки своїх тренувальних занять і підготовку до ігор. Нам дещо треба ще попробувати, дещо треба ще вловити, дещо відчути, щоб у гравців була впевненість, і поміняти навантаження в циклах. Я радий, що в нас є така можливість, що нас запросили грати – це для нас дуже добре. Тому що Ви знаєте, що в дуже серйозних іспанських, російських чемпіонатах все зводиться до того, що там велика кількість ігор.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ