Роман Ковальчик: «Все було виконано правильно, результат закономірний»

0
223

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Урагану» (5:3) в 27-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, «Ураган» до цього туру єдиною командою в Екстра-лізі, яку «Сокіл» цього сезону не перемагав. Нарешті перемога. З чого вона склалася?
– З копіткої роботи при підготовці до цієї гри цілий тижневий цикл. Все було виконано правильно, все було видно, так що, результат закономірний.

– Після гри з «Кардиналом-Рівне» головний тренер «Урагану» казав, що він на нашій грі буде прагнути перемоги, але буде задіювати гравців, які не мали практики. Ми бачили, як сьогодні їх «задіювали». Чи сприймали Ви всерйоз ці його заяви?
– По-перше, я навіть їх не слухав, а по-друге, я всерйоз їх не сприймаю.

– Напевне, Ви все ж таки залишилися незадоволеними кінцівкою Ці два голи Корсуна, вони, як-то кажуть, непотрібними були, після яких рахунок став 5:2 і 5:3?
– Звісно, нашу команду треба вчити психологічно дотягувати до фінішу виграшну гру з потрібним результатом. Трошки розслабилися. Я ж кажу, команда тільки в процесі становлення. Такі мікропомилки в психологічному аспекті ведення гри ще можуть бути, ще й достатньо різні. Ми до цього готуємося, прибираємо, але не все так одразу.

– Тобто, на Вашу думку, це була більше психологія? Оце відчуття перемоги призвело гравців до того стану, що вони на емоціях почали грати і припускатися помилок.
– Я би навіть сказав, не на емоціях. Вони просто розслабилися і почали не концентровано захищатися.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ