Роман Ковальчик: «Вмотивовані були гравці двох команд, щоб не помилитися»

0
400

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти львівського клубу «in.IT» (2:0) в 7-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, перш за все, з перемогою. Ви напевне знали, що суперник буде багато грати з п’ятим. Це награвалося на тренуваннях. Тим не менше, що вдалося, а що не вдалося Вашій команді?
– Дякую. Звісно, ми готовилися. Так, як і всі команди готуються до своїх суперників. Все розбиралося, дивилися. Я загалом задоволений навіть двома четвірками при грі з «5-4». Просто в нас ще кінцівку змазали гравці, ті, що стояли при грі «5-4» в захисті. Трохи вже десь втомилися, і може треба було скоріше помінятися, загубили ритм руху в квадраті. І десь тим суперник загалом міг скористатися.

– Загалом бувають такі моменти, коли порожні ворота, і на тренуваннях відпрацьовують, щоб пробити по порожнім воротам. Але сьогодні більше тайму грали, і жодного удару по порожнім воротам – суперник не дозволив. Це плюс для «in.IT», чи це, що гравці більше думали, щоб захиститися, а не ризикнути і спробувати на атаку зіграти?
– Так, Ви в кінцівці свого запитання дали відповідь на своє ж питання. Настільки вмотивовані були гравці двох команд, щоб не помилитися, що більше перестраховувалися в задній лінії. Тому всі гравці були перекриті.

– Як Ви приймали рішення, коли побачили, що саме під другу четвірку, де в нас молоді гравці, ненаграні, як Ви кажете, і саме на них зробив акцент суперник, щоб грати проти них з п’ятим? І як гравці відчули, що це на них додаткове навантаження?
– Загалом ми це по ходу гри побачили, але все рівно, ми ж готуємо дві четвірки. В нас друга четвірка тільки награється, буквально сім тренувань вона в цьому складі тренується, тому що ще є травмовані гравці. І я вважаю, що вони з цим всім впоралися, і перша четвірка, і друга. Кінцівка – це буда вже більше втома, тому що перша четвірка більше часу проводила на майданчику. Ми робили зміни, якщо вже встигали в четвірках підлаштовуватися під п’ятого. Хоча загалом дві четвірки правильно стояли, і це сьогодні було і не дуже важливим.

– Один з двох м’ячів сьогодні після стандартів. Команда багато працює на тренуваннях. Є вже від цього результати роботи, як Ви вважаєте?
– Звісно, безслідно нічого не проходить, тому ми працювали. Друга четвірка в нас ще по стандартах гірша. В нас є ще до чого тренуватися, до чого рости, завжди є що відпрацьовувати.

– Олексій Боднар сьогодні грав після тривалої паузи, він півтора місяці пропустив, кілька днів всього тренувався. Чи був ризик в тому, що Ви все ж таки вирішили його в другій четвірці випустити, і він повноцінно відіграв весь матч?
– Звісно, був, але все ж розглядалося, і його міг Майдан поміняти або Бернада. Це все розглядалося і на установці. Я слідкував за ним, і він так, в натяжку, з усім впорався. Молодець.

– Знову зараз перерва в чемпіонаті два тижні. Наступна гра 12 листопада з «Ураганом». Якісь плани Ви вже продумали на цей період?
– В нас плани завжди надзвичайно великі, а тренувальні процеси в нас розписані не декілька мезоциклів. Але ми робимо підкорегування від того як ідуть мікроцикли. Так що ми маємо непочатий край роботи, нам є над чим ще працювати, будемо багато працювати.

– Стосовно «Урагану», майже саме в ці хвилини у «Урагану» починається гра в Лізі чемпіонів. Як Ви вважаєте, ігри в Лізі чемпіонів можна розглядати, як «Ураган» грає в Лізі чемпіонів і в чемпіонаті України? Це різні речі, чи якусь інформацію Вам дає?
– Ми добре знаємо, взагалі всі команди в Екстра-лізі знають одна одну, всіх гравців, сильні сторони. Однозначно будь-які ігри дають підґрунтя для того, щоб розбирати і тренуватися. Будемо готовитися.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ