Роман Ковальчик: «Важко, коли тобі забивають, як в гандболі, руками»

0
304

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти клубу «Рятувальник» (Ромни) (4:2) в 8-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, сьогоднішня перемога далася Вам легко?
– Перш за все, хочу подякувати своїй команді, тому що вони виконали повністю установку на гру в тактичному і психологічному плані. Воно десь не дуже легко давалося, Ви бачили, гра була на кожному сантиметрі поля, все йшло через одноборства, але все ж таки вони відчули, що трошки десь їм краще, нашим хлопцям, виходить, і вони всі моменти свої реалізували. Я би так сказав, дуже достойно зіграли в передній лінії атаки.

– За Вашими емоціями сьогодні можна було побачити, що не все, здається, за Вашим сценарієм по ходу матчу йшло, чи не так?
– Після рахунку 4:1 трошки команда присіла, і занадто багато почали контролювати м’яч на своїй половині, хоча треба було розвернути гру, тому що «Рятувальник» дуже невпевнено виходив з пресингу, і в нас ця гра давалася, і треба було далі до кінця дотягнути. Потрошки перестроювалися, плюс, Ви ж бачили, нам було важко, тому що судді нас так чітко притримали на фолах. І навіть другий гол – важко, коли тобі щось залітає і забивають, як в гандболі, руками. Воно трошки збиває хлопців, але молодці, виграли.

– Здається, що перший пропущений вами м’яч в дебюті матчу ніяк не позначився на діях Вашої команди?
– Команда все правильно виконувала з першої секунди. Це просто так склалося, ці стандарти всі розбиралися, все знали всі гравці. Але навіть якщо все знаєш, воно ж не має вийти, це ж не математика, що виходить 100 відсотків. Десь трошки не встиг закрити дальню Микола Сохорук, і м’яч пролетів. Це футзал, тому він і цікавий. Але з першої по останню хвилину вели гру дуже добре, тільки після 4:1 трошки тактично почали недопрацьовувати, і в нас такий збій вийшов. Одразу включилися в гру судді, побачили, що можна щось спробувати дотиснути «Сокіл». Загалом, всі все бачили.

– Тобто, по-Вашому, сьогоднішня перемога була закономірною?
– Я вважаю так. Тому що повністю перевага по веденню гри була на нашій стороні, і хлопці реалізували моменти, які, наприклад, нам не вдалося реалізувати з командою «Харків». Повністю вели гру, але не реалізували моменти і вийшло так, що ми в себе вдома мали поразку 1:2, яка вона трошки по грі, зрозуміло, що там не пасувала.

Текстова версія – прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ