Роман Ковальчик: «В першому таймі ми пропустили чотири м’ячі, які взагалі не повинні були залітати»

0
657

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком першого матчу 1/8 фіналу Кубку України проти «Урагану» (2:6)

– Роман Миколайович, в перших двох питаннях основним буде «чому». Два різних тайми провела команда – 0:4 та 2:2, чому вони вийшли такими різними?
– Так склалося тому, що в першому таймі ми пропустили чотири м’ячі, які взагалі не повинні були залітати, це грубі помилки воротарів плюс трошки гравців. По грі перший тайм на 4:0 взагалі не виглядав. Можливо, спочатку гри у суперника була перевага, але не по гольовим моментам. Але реалізація у «Урагану» була 100-відсотковою завдяки тому, що наші воротарі припускалися грубих помилок.

– В першому таймі був відрізок три хвилини – три голи у наші ворота. Це якесь повернення в те, що було у «Сокола» в минулі сезони, але цього сталося вперше. Знову ж таки питання – чому?
– Через те, що пропустили непотрібні голи, які не витікали з логіки гри. М’ячі були нескладними, і воно трохи прибило команду. Довелося міняти деяких гравців на майданчику, щоб команда заграла по-іншому і піднявся емоційний стан.

– По перерві були два моменти, коли можна було серйозно напружити гру – це за рахунків 1:4 та 2:5. Були моменти, щоб скоротити рахунок, але команда саме в такі моменти гри пропускала. Що заважало?
– Розбалансовано команда грала, тому що не було чотирьох важливих гравців. Довелося задіювати гравців, які грали цього сезону мало часу. Ці фактори з командою, яка награна і збалансована, і дали взнаки.

– Частенько останнім часом доводиться ставити Вам це питання – чому в цій грі відбулася заміна воротаря?
– Ну Ви ж бачили, яких помилок Ярослав припустився. Випустив Бабенка, щоб щось підрівняти, але поки він увімкнувся в гру, встиг також пропустити два.

– Традиційне для кубкових матчів питання після першої гри – щодо шансів в другій грі.
– Шанси завжди є, якщо ми змогли пропустити чотири, можна й забити чотири. Нічого тут неймовірного немає, але за таких умов – якщо ми виправимо помилки і якщо гравці почують тренера. Все ще можна виправити.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ