Роман Ковальчик: «В цій грі в мене були свої завдання»

0
575

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Рятувальника» (Ромни) (0:4) в 25-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, в грі в Хмельницькому «Сокіл» не без проблем, але здобув бажаний результат. Що не вийшло в цій грі?
– В цій грі в мене були свої завдання, команді також було поставлене чітке завдання по веденню цієї гри, з яким вона не впоралася. Але загалом тут поганого нічого не сталося, те, що мені було потрібно, сталося так, я планував по ходу цієї гри, по відношенню гравців до своїх дій на майданчику.

– Два різних тайми провела команда, хоча за рахунком вони і однакові. В першому все ж таки команда не так багато грала з п’ятим, і знову ж таки проявилася проблема другої четвірки, яка пропустила обидва м’ячі.
– В першому таймі не виходила гра з п’ятим, тому що в воротах грав Бабенко, а він з командою трошки гірше взаємодіє. Друга четвірка чи не вперше так багато пробувала грати з п’ятим. А в такого гравця, як Орган, взагалі третя повна гра в четвірці, а з п’ятим – це ще важче. Ми розуміли, що так буде, але ми повинні були до них достукатися, дати це попробувати, щоб потім це можна було підкорегувати так, як це нам потрібно.

– Не здалося Вам , що та помилка, після якої «Соколу» забили четвертий м’яч, пішла від того, що гравці виснажилися такий тривалий час грати з п’ятим?
– Не виснажилися – це точно. Важко не було – це точно. Психологічно було важко вскривати суперника, що їм не вдавалося. Ще раз наголошую, що в нас було чітке завдання на цю гру. Як себе покажуть гравці, це їхнє, це інша сторона медалі. А те, що мені треба, воно мені показало так, як мені це потрібно для побудови гри «5 на 4».

– Не бачите Ви небезпеки в тому, що команда певний час йшла на переможній хвилі, а зараз поразка 0:4 може збити гравців з цієї хвилині, достатньо позитивної?
– Думаю, що воно так не буде. Друга четвірка достатньо молода, і їм тривалий час тягнути на такому рівні дуже важко. Це навіть і першій достатньо важко. Невеличкий спад є закономірним, який ми ще собі і «підкрутили». Ми все виконуємо те, що ми собі запланували.

– «Сокіл» також приймає участь і в Кубку України. Чи є якісь пріоритетні змагання, чи Ви їх розглядаєте з рівною уважністю?
– Звісно, ми з рівною уважністю до цих змагань ставимося. Ми в плей-офф своє завдання мінімальне виконали, зараз готуємося до кубкової гри. Ми у всіх цих іграх, які в нас є, спеціально підкорегуємо деякі аспекти ведення гри для того, щоб ми потім, коли потрібно, могли це зробити на майданчику.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ