Роман Ковальчик: «В будь-якого тренера будуть від такої гри позитивні емоції»

0
112

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти МСК «Харків» (6:1) в 25-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, дуже важливу сьогодні гру зіграв «Сокіл», непоганий результат 6:1, до речі, це перша перемога з великим рахунком. Напевне, у Вас позитивні емоції від сьогоднішньої гри.
– Звісно, в будь-якого тренера будуть від такої гри позитивні емоції. Справа в тому, що вона велася в технічному і тактичному плані правильно і достатньо непогано. Навіть коли я хотів щось підкорегувати, а ми дуже багато пробували корегувати, гра велася правильно.

– Сьогодні чимало часу отримали Артур Хібовський і Ростислав Ростківський. Які у Вас враження? Не було побоювання, що хлопці можуть зіграти не так, як потрібно?
– Ще і Олександр Орган. Нам дозволяло ведення гри сьогодні підпускати молодих гравців для того, щоб вони впрацьовувалися з загальними четвірками.

– Чи очікували Ви, що так доволі рано, вже на 23-й хвилині, «Харків» піде з п’ятим польовим гравцем?
– Взагалі ми очікували, що «Харків» може ще і в першому таймі йти з п’ятим польовим. Вони так багато грають, всі так готуються, всі ігри розбираються. Всі гравці все виконували правильно, все ми розбирали і з одним, і з другим, всі їхні варіації гри. Хоча часу було не дуже багато в нас, в нас кожний третій день гра. Зараз ми дограємо ігри, як пропускали. Але бачимо, зрозуміли хлопці, все складалося на наш бік.

– Все ж таки у вас мають бути якісь зауваження. Забила команда вперше в сезоні шість м’ячів, але моментів створила на 10 – це точно.
– Зауважень у мене, повірте, більше ніж треба. Вони завжди в мене є. Якщо їх почати переліковувати, нам не вистачить часу.

– Наступна гра знову ж таки в режимі через два дні на третій. Над чим буде основна робота тренерського штабу до гри з «ХІТом»?
– Єдине – це відновлення команди. Відновлення команди, тому ще це вже п’ята гра поспіль, чотири через три дні. І плюс виїзди.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ