Роман Ковальчик: «Цілеспрямовано готуємося до Кубку Свободи»

0
3580

Головний тренер СК «Сокіл» у спілкуванні із клубною прес-службою розповів як проходить підготовка команди до нового сезону, а також поділився очікуваннями від розіграшу «Кубку Свободи», який пройде у Хмельницькому з 16-го по 19-е серпня.

Романе Миколайовичу, розкажіть, як проходить передсезонна підготовка?

– 1 серпня команда зайшла в зал. Тепер ми цілеспрямовано готуємося до Кубку Свободи. Думаю, що якісний склад учасників (п’ять команд Екстра-ліги та віце-чемпіон Білорусі – ред.) дозволить нам перевірити, на що ми сьогодні здатні.

Які плани після закінчення турніру?

– У нас дуже зручно складений передсезонний календар – після Кубка Свободи буде десять днів для аналізу і роботи над помилками, а потім візьмемо участь в турнірі “Futsal Masters”, який пройде у Вроцлаві з 31 серпня по 3 вересня.

Сподіваюся, що жереб дозволить нам зіграти з найсильнішими командами, які візьмуть участь в цьому турнірі – чеським “ЕРА-ПАК”, італійським “Наполі” та іспанською “Барселоною”. І після цього у нас знову буде час для розбору своєї гри і підготовки до чемпіонату.

Вас не турбує трансферна лихоманка, яка охопила більшість українських клубів? На відміну від багатьох, “Сокіл” ніяких придбань не зробив?

– По-перше, серед тих, хто поповнив ряди українських клубів, практично немає нових імен – в більшості своїй це одні і ті ж гравці, які вже років десять із завидною постійністю з інтервалом в декілька сезонів змінюють один клуб на інший. Не бачу серед цих гравців тих, хто міг би нас підсилити. По-друге, ми практично повністю зберегли минулорічний склад і маємо можливість шліфувати командну гру. По-третє, у нас дуже гарне молоде поповнення, і я впевнений, що зовсім скоро ці хлопці складуть серйозну конкуренцію гравцям основного складу.

До речі, про молодих. Дайте оцінку, наскільки вони готові грати в Екстра-лізі?

– В першу чергу мені дуже подобається їхнє ставлення до справи – всі працюють з повною самовіддачею. Що стосується готовності виступати в Екстра-лізі, то, на мій погляд, один з них може дебютувати вже в вересні, а ще один, за моєю оцінкою, буде готовий до Екстра-лізі після Нового року. Не буду називати прізвищ, щоб вони не зазналися (посміхається). Не здивуюся, якщо ще хтось з поповнення вистрілить раніше, ніж ми цього чекаємо. Тим більше, що у нас є можливість обкатати молодь в іграх з серйозними суперниками.

І кілька слів нашим уболівальникам …

– З великим задоволенням запрошую наших уболівальників і всіх любителів футзалу на ігри Кубка Свободи. Ми вже дуже давно не грали при заповнених трибунах, і відверто кажучи, скучили за своєю “торсидою”, яка піднімає нам настрій і надає додаткові сили.

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ