Роман Ковальчик: «Те, що було в Києві, не так скоро ще забудеться»

0
402

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти львівської «Енергії» (2:3) в 15-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Роман Миколайович, коли команда пропускає на останніх хвилинах, логічне питання, чому не вдалося дотриматися? І команда помітно було, що саме в ті хвилини – 36-та, 37-ма, 38-ма – дещо «просіла».
– Тут єдина відповідь: впливовість четвірок, впливовість кадрів, що молоді хлопці грають. На цих мікромоментах десь нас вдається спіймати.

– Можна було казати, що коли команда вийшла на цю гру, вона повністю забула те, що було в Києві, і вона повністю була психологічно готова? Як Ви оцінюєте?
– Ні, те, що було в Києві, що вони награли, в них в голові було, це ще буде довго і не так скоро це все забудеться. Вони просто виконували те, що їм говорилося на тренувальному мікроциклі при підготовці до гри з «Енергією».

– «Енергія» чимось здивувала Вас? Здається, все стандартно грала: закидання довгі, стандарти…
– Нічого нового, все стандартно. Вони грали, як вони грають – все це ми розбирали. В нас індивідуальні помилки припустилися, через що ми і пропустили голи. Особливо третій гол: Стрельцов неправильно в одноборство вступив, і нам забили гол. На що вказується. Ще в дитинстві на це вказується, це треба, щоб ця людина це все проіграла, щоб вона десь відчула це. Десь і помиляються і великі гравці, не тільки молоді. Надзвичайно погано, що так сталося, але ніхто від цього не застрахований.

– Десь можна це зрозуміти: Стрельцов проводив лише тільки другу гру повноцінно.
– Тому ми так і зіграли з ним. Хоча він достатньо,, як для другої гри і на свій вік, робив правильні дії на майданчику. Але в екстремальних ситуаціях це звісно потрібно ще більше часу. Багато ігор, багато часу, багато тренуватися, щоб він тих помилок не допускав.

– По грі Бабенка щось скажете? Тиждень тому багато питань було, а сьогодні нібито впевнено він відіграв, багато виручив.
– Він, як і всі гравці, як і Стрельцов, є недостатньо стабільним для того, щоб на нього можна було сміливо покластися, щоб я знав, з яким суперником він може зіграти. Сьогодні він – молодець, справився. Попередню гру просто провалив. Це, знову ж таки, молодість, тим більше воротар, ще працювати і працювати. Будемо працювати, і буде все добре.

– Як і всій команді.
– Так, ще працювати, працювати і працювати.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ