Роман Ковальчик: «Суперник не зробив свої моменти, а ми їх йому подарували»

0
405

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти львівської «Енергії» (1:3) в 14-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, в двох іграх «Сокіл» зіграв з «Енергією» чотири тайми. Три з них були нічийними – 0:0, 2:2, 1:1, що вплинуло на те, що четвертий тайм все ж таки виграла «Енергія»?
– Психологічної наполегливості для досягнення результату з боку наших гравців. Вони невпевнено себе поводили в останні 15 хвилин гри. Не було помітним по них, що вони хочуть досягти переможного результату і збилися на метушню.

– Ви часто кажете про малюнок гри, про ведення гри. Як сьогодні з цим було?
– Все добре було, гравці правильно грали, але не реалізовували свої моменти, і в деяких епізодах були недисципліновані дії у окремих гравців. Цим «Енергія» і скористалася. Суперник не зробив свої моменти, а ми їх йому подарували.

– Гра з п’ятим з боку «Сокола» тривала п’ять хвилин, але створили лише один момент і тоді, коли вже було «мінус два».
– Це все невпевнена гра. Психологічно невпевнена гра, вони не вірили, що зараз можуть забити.

– Загалом зараз результативність у команди впала, більше двох м’ячів давно вже «Сокіл» не забивав.
– Ви ж бачите – на забиваємо в порожні ворота. М’яч котиться по лінії – такі моменти потрібно доводити до голу. Не забиваємо 100-відсоткові моменти, а потім самі собі привозимо. Не допрацьовує один гравець, не допрацьовує інший, і зрозуміло, що воно вибиває з впевненого стану всю команду.

– Чи є психологія найголовнішим, над чим треба попрацювати перед наступною грою, яка буде за вісім днів?
– Повірте мені, ми працюємо, і не тільки над психологією. До кожного гравця потрібно ще достукатися, а це в нас не дуже просто. Говоримо, працюємо, але в них там ще трошки своє кіно. Потрібен час, щоб воно у гравця перемикнулося. Ми ж не грали погано, але чисто психологічно самі собі створили поразку.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ