Роман Ковальчик: «Рахунок цей ми заслужили сьогодні»

0
1398

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком другого матчу його команди проти харківського «Моноліту-Viva Cup» (2:9) в 1/8 фіналу Кубку України

– Роман Миколайович, перш за все, Ви, мабуть, не на такий результат розраховували. Що не склалося в сьогоднішньому матчі?
– Звісно, на такий результат жодна команда не розраховує. Не склалася сама гра нашої команди, і індивідуальна, і групова. І все воно десь потягнули такі помилки, яких ми дійсно припускалися, які одразу [суперником] і реалізовувалися. Так склалася гра, і так воно все вийшло. Ну, нічого трагічного я тут не бачу. Рахунок цей ми заслужили сьогодні. Команда, тренер… Просто треба дорозібратися, чому це все сталося. Тому що команда ще молода, є різні спади і перепади, і десь закономірно, що воно ще може бути всяке: там десь виграли, там десь програли. Це все в гравців в голові, це все треба корегувати і виправляти. Хоча, на це треба небагато часу, кожний зробить правильні висновки, ми ще правильно розберем, чому ми два рази поспіль на такі граблі наступаємо: з «ДЕ ТРЕЙДИНГом» тиждень тому, і зараз. Не зрозуміло чому не дотягнули хлопчики.

– Наприкінці минулого року, на початку цього року у Вас було багато хворих, воно теж вплинуло на гру?
– Воно все складається, ми 20 ігор в цьому сезоні провели і в жодній грі в нас не повторився склад, щоб дві гри поспіль зіграти. Зараз травми, хвороби, але в основному в нас не травми, а хвороби, трохи непрофесійність молодих гравців по відношенню до себе за межами майданчика. Плюс воно нас по грі розбалансовує, але нічого страшного ми в цьому не вбачаємо, тому що на це місце випускається інший гравець. От сьогодні Подлюк всю гру відіграв, який в цьому сезоні вісім місяців не грав, навіть дев’ять. Все ж треба збалансувати. Всі команди в кінці сезону зіграні, а в нас трошки дисбаланс, через те, що багато гравців, майже 70 відсотків ми добрали в липні місяці, які ще навіть не грали в футзал.

– У Вас попереду відповідальний матч з командою «ІнБев». Вона сьогодні також зазнала нищівної поразки 0:11. Як це може позначитися на обох командах?
– Так, сьогодні так і сталося. Нічого, будуть грати обидві команди дуже важливий матч, які найгірше відіграли в цих матчах. Так склалося, але через це також треба пройти. Себе треба далі готувати, нічого страшного тут не вбачаю. Це дійсно декому з гравців треба зрозуміти, що йому говорить тренер що не так. Десь він щось не так допрацьовує. Такі болючі поразки, тільки щоб вони не були ключові для результату, потрібні. Так що, все закономірно.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ