Роман Ковальчик: «Повинні вигравати, якщо ми хочемо виграти, а не рахувати штанги»

0
1342

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «ХІТа» (0:3) в 14-му турі чемпіонату України з футзалу

– Роман Миколайович, як завжди, Ви емоційний на бровці кожного матчу своєї команди. В цілому, перші враження по грі Вашого колективу в цьому матчі.
– Перші враження і єдині, які можна по цій грі сказати, що команда достатньо додала після останньої гри з «ХІТом», яку ми грали два з половиною місяці тому. Достатньо вони додали, але, з другого боку, не вистачило майстерності і впевненості ведення гри і не вистачило в чисто психологічному аспекті переламати себе, щоб вже забирати перші очки. Працюємо, трошки обмаль часу, але, я думаю, хлопці це поправлять. Якщо порівняти дві гри, то сьогодні суттєвий скачок по веденню гри в команді був. Це було видно, достатньо було помітно, але знову ж таки провалилися, самі собі забили голи наші гравці, які ще недостатньо індивідуально сильні. Але це всього-навсього термін часу, щоб ми це все підтягнули. Будемо дивитися, як воно буде йти.

– Можливо, трошки фортуни не вистачило? Все ж таки тричі Ваші гравці влучали у стійки.
– Давайте так. Я стараюся, що фортуна – щоб вони про це не говорили. Фарт, не фарт – ми маємо бути сильнішими, повинні вигравати, якщо ми хочемо виграти, а не рахувати штанги, хапатися за голови. Цьому ми гравців не вчимо, за це ми їх навіть штрафуємо. Тому ми заслужили на сьогоднішній результат.

– У Вас важкий графік наступних матчів – «Енергія», «Продексім», тому бажаємо подальших успіхів Вашій команді.
– Я би не сказав, що важкий графік. Дуже хороший графік, все нормально, нам потрібні ігри, тому що ми зараз на даному етапі працюємо по веденню гри в четвірках. Воно нам потрібно, так що, все нормально.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ