Роман Ковальчик: «Потрібно було вирішити свої завдання підготовки команди до плей-офф»

0
526

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Кардиналу-Рівнестандарт» (2:0) в 10-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, як вдалося мотивувати команду? Турнірного вже матч не мав ніякого значення, тим не менше, Ваші футзалісти сьогодні дуже хотіли перемогти?
– Загалом ми їх дуже серйозно не мотивували, не налаштовували, в них навпаки було завдання, яке вони повинні були відпрацювати. А чисто в психологічному аспекті вони мали просто себе в тих рамках тримати, які були поставлені завдання на тактичних заняттях.

– Сьогодні у Вас була неповна заявка – це з травмами пов’язано? Як команда фізично підходить до плей-офф?
– Ми на цю гру виходили з того, що ми маємо зараз, що треба приберегти, що треба зробити, що треба відчути, з усіх сторін ми до гри готувалися.

– В попередніх матчах Ви застосовували по тайму Бабенка і Шевченка, а сьогодні вирішили, що Шевченко грав обидва тайми. Чому?
– Мені потрібно було вирішити свої завдання підготовки команди з п’ятим до плей-офф. Шевченко відіграв непогано, це потрібно загалом команді, і він більш менш непогано зіграв. Гравці, які мінялися, трохи загубили правильність тактичних дій в грі з п’ятим.

– Сьогодні не можна казати, що друга четвірка грала цілком своїм складом, втім, як би Ви оцінили дії сьогодні молодих гравців? Є в них рух вперед, адже раніше у Вас було чимало зауважень до них.
– Сьогодні всі гравці рівний час проводили на майданчику, всі мінялися по втомі. Вони своє на своєму рівні показували, те, що вони сприйняли раніше.

– Наскільки Ви задоволені тим, що сьогодні команда відіграла на нуль?
– Втримати гру, щоб ми закінчили її на нуль, ми не змогли. Було кілька небезпечних штрафних біля наших воріт і шестиметровий. Ми дали супернику шанси, привід, щоб так воно сталося. От тут ми програли. Але головне – дуже величезна нереалізація. Я розумію, що це десь трошки через втому, два дні назад в нас була серйозна гра. Хоча вчора і у «Кардиналу» була гра, так що ми були в рівних умовах в фізичному відношенні.

– Після попередньої гри ми вже торкалися теми, що наші гравці ніяк не можуть влучити у порожні ворота суперника. Як Ви розцінюєте те, що Шевченко сьогодні нібито в пробив в ствір воріт, але м’яч від паркету відскочив у поперечину? Це індивідуальна майстерність чи той самий нефарт?
– Це все майстерність і відсутність награності стресових ігор, вміння вирішувати завдання в максимально обмежений проміжок часу, прийняття правильного рішення. Це все тільки індивідуальна майстерність.

– Через вісім днів гра плей-офф з «ХІТом», як команда буде до неї готуватися?
– В нас вже розписано. Дамо гравцям трохи відпочити, це три дні, а з вівторка почнемо безпосередню підготовку до гри.

– Як оцінюєте шанси команди в плей-офф в протистоянні з «ХІТом»?
– Розцінюю 50 на 50. Всі в рівних умовах, нічого тут такого немає. Все в їхніх ногах і голові. Всіх суперників сміло обігрувати можна, готуємося на перемогу.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ