Роман Ковальчик: «По тактиці достатньо правильно грали»

0
608

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Кардиналу-Рівнестандарт» (2:3) в 9-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Роман Миколайович, по цій грі, яка завершилася перемогою нашого суперника, Ви вважаєте за потрібне розділити якість гри та кінцевий результат на табло?
– Звісно, ми мали достатньо багато хороших ігрових моментів, щоб мінімально, хоча б один м’яч ми могли виграти. Знову ж таки, не спрацювала наша трошки до кінця індивідуальна майстерність гравців. По тактиці достатньо правильно грали, хоча декілька грубих помилок допустилися на їхніх швидких контратаках.

– Сьогодні повноцінний дебют відбувся у Максима Стрельцова, Єгора Донця, навіть у Олександра Органа. Як Ви вважаєте, за той тиждень, коли вони готувалися до цієї гри, вдалося їх вивести на той стан, щоб в них не тремтіли коліна?
– Звісно, за такий короткий термін часу жодному тренеру це не вдасться це зробити, і ні з одним гравцем за тиждень часу. Але так, як вони сьогодні відпрацювали, спокійно, так, як вони можуть, в цьому ракурсі я задоволений.

– На останній хвилині був епізод, ще секунд за 20 до кінця був стандарт. Можете пояснити, чому було прийняте рішення розіграти його під удар, а не спробувати ще «5 на 4» останні 20 секунд пограти?
– Ми хотіли їх спіймати зненацька. Переважно команди думають, що ми будемо розігрувати далі, але ми хотіли, ми нічого не губимо, там була би гострота, далі м’яч або виходить, або все ж таки залишається в нас, або забиваємо гол. Десь ризикувати треба було, в нас не було часу все це розтягувати.

– Стосовно «5 на 4» можна казати, що певні висновки зроблені були в порівнянні з попередньою грою тут, в Хмельницькому, коли наша команда пропустила з п’ятим. Зараз було спроби воротаря пробити по порожнім воротам, але їх страхували.
– Так, ми виправляємо ці помилки, працюємо, не все воно так зразу приходить. Сьогодні вони з тим впоралися, один гол ми з п’ятим забили і ще два явних моменти не спрацювали на дальній штанзі. Ще теж можна було два забивати. Достатньо не так погано, як було до того, будемо так говорити. Вже трошки справляються.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ