Роман Ковальчик: «По сьогоднішній грі ми повинні були забирати одне очко»

0
1528

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти львівської «Енергії» (2:3) в 6-му турі Favbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, Вашій команді вдалося повернутися в гру, скажемо так, після 3:0. Ваші враження?
– При рахунку 3:0 ми в гру не поверталися! 3:0 – рахунок був не по грі. Просто так випадково склалося, що «Енергія» забила ті голи. Якщо Ви візьмете олівець, проаналізуєте і перерахуєте все те, що було до 3:0, то Ви все тоді зрозумієте. Але воно так сталося тільки тому, що наші молоді хлопці, четвірки… «Енергія» більше вкатана зараз команда, це їм склалося, що вони забили ці моменти. Далі – все закономірно. Надзвичайно хороша, цікава гра. Щоб там не ображалися гравці «Енергії», чи ще хтось, але на сьогоднішній день ми дійсно віддали своє очко. Це – як мінімум. Це в цій грі. Воно так склалося, а як воно буде складатися, не знаю, але по сьогоднішній грі ми повинні були забирати одне очко.

– Причина власне в тому, що гравці молоді ще? Так?
– При чому це? Молоді, старі гравці… Вони грають в Екстра-лізі, значить, до них такі самі вимоги, як до будь-якого гравця. Вони до кінця не виконали те, що вони мали виконувати про що говорилося. І вони ще не впевнені моментами в тих діях, що призвело до того, що ми все ж так програли.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ