Роман Ковальчик: «По гольових моментах ми повинні були вигравати»

0
317

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти рівненського клубу «Кардинал-Рівнестандарт» (2:2) в 20-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, перше питання буде дещо схожим з тим, яке задавалося Вашому колезі. По-перше, у «Сокола» перервалася серія з п’яти поразок – це позитив. Ще з позитиву, команда поступалася 0:2 і знайшла в собі сили виправити цю ситуацію. І загалом, як Ви вважаєте, Ваш колега визнав результат 2:2 закономірним, яка буде Ваша особиста думка з приводу підсумкового результату?
– Якщо по віддачі двох команд, гравців, індивідуально і командно, то результат, колега каже, міг би бути і закономірним. А якщо по гольових моментах, які зробила наша команда, ми, звісно, повинні були вигравати. Але нам на даному етапі дається це дуже важко забивання цих голів. Ми декілька раз, ну, не декілька, п’ять разів виходили один на один. Не реалізували, тому я вважаю, ми повинні були перемагати і, звісно, ми й хотіли перемагати. Важко нам ще це дається, маленький крок вперед ми вже зробили. Це вже дуже добре.

– В своїх післяматчевих аналізах Ви завжди акцентовано кажете про ведення гри, як команда дотримується ведення гри. Як сьогодні це виглядало?
– Перша четвірка два тайми правильно вела гру. Друга четвірка – до пропущених двох голів був дуже великий дисбаланс, неправильно вели гру, хоча ми цілий тиждень наголошували, показували, розбирали. Не слухають ще до кінця гравці, навіть якщо вони махають головою на тактичних, що вони це все розуміють, виходять на поле і грають в свою гру. Це показує не дуже високий ігровий клас, поки що, наших гравців індивідуально в другій четвірці. Але після того, як ми опустили голову, я Боднара поміняв на Органа, і десь вони трошки почали грати те, що ми їх просили.

– Таке питання, яке не можна не задати – що коїться з нашими воротарями? В попередній грі виходить Бабенко, два – Ви його міняєте на Шевченка. Зараз виходить Шевченко, два – Ви його міняєте на Бабенка. Як не те що вгадати, як відчути, наскільки готові воротарі?
– Рівень наших воротарів, дійсно, Ви правильно сказали, залежить від того, що я повинен вгадати. Якщо я вгадаю, все буде добре. Якщо я не вгадаю, Ви бачите, чим воно в нас в кожній грі повертається. Звісно, ми, як завжди, працюємо в цьому русі, і тренуємося, і говоримо, і розбираєм, але ще поки що користі мало.

– Фактично вся гра пройшла в протистоянні першої нашої проти першої «Кардиналу», другої нашої проти другої суперника. Це така гра йшла від Вас чи тренера «Кардиналу»? Чи не було бажання в якийсь момент пересмикнути, що щоб змінилося, чи це було б недоречним?
– Ми так не грали, ми дві четвірки готовили, так що це не наше.

– Щодо пропущених матчів, щось скажете для вболівальників яка інформація. Тому що в нас доволі перенесених матчів, в «Кардинала» взагалі там жах вимальовується.
– Ми пропонували «Кардиналу» наш графік, вони поки що не дали згоди. Чекаємо, як вони повернуть свій графік, тому що в них також пропущені ігри, будемо спілкуватися, конкретних дат ще немає. 25-го числа ми граємо з «CLUST-ом».

– З приводу цієї гри. Наскільки там стан Богдана Токара, бо Сохорук отримав четверту жовту, і з «CLUST-ом» він не зіграє. Наскільки Богдан буде готовий за тиждень?
– Будемо знати в середу. Ще трошки є дискомфорт, ще трошки травма йому заважає, але будемо сподіватися, що він вже буде грати.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ