Роман Ковальчик: «Після відпустки з’їжджаємося першого липня»

0
1316

29 травня, провівши вранці заключне тренування, гравці хмельницького «Сокола» відправилися у відпустку. Саме ця подія і стала темою розмови прес-служби СК «Сокіл» з головним тренером команди Романом Ковальчиком.

– Роман Миколайович, з 29-го травня команда йде у відпустку. З яким настроєм Ви розпускаєте гравців? Як вони попрацювати заключні тижні сезону?
– Непогано вони попрацювали, з задоволенням. В легенькому режимі підтягнули свої слабкі сторони. По ним помітно, що вже хочуть відпочити.

– Є якість контури того, в якому режимі «Сокіл» буде працювати після відпустки?
– Так, в нас вже все розписано. Першого липня ми з’їжджаємося, і першого-другого липня буде медичний огляд. Третього числа буде легке тренування, а п’ятого липня починаємо працювати в дворазовому режимі, так, як все має бути. Збори будемо повністю проходити в Хмельницькому, тут не треба нічого вигадувати, в нас є всі умови для плідної роботи: є ліс, там, де ми займаємося, є штучний майданчик. Будемо працювати на повітрі в Хмельницькому, і в цей час десь їхати я не бачу резону. З 23-го липня ми заходимо в зал, і будемо там вже працювати з м’ячами.

– Щодо планів стосовно ігрової підготовки?
– Якщо в серпні буде традиційний турнір «Кубок Львівщини», то будемо в ньому грати. Паралельно голова клубу Артем Глас веде перемовини, щоб ми могли зіграти кілька хороших ігор за межами України. Це плануємо орієнтовно на 10-20 серпня, але остаточно будемо відштовхуватися від конкретної дати початку нового чемпіонату України та від точних дат проведення «Кубку Львівщини».

– Що Ви побажали хлопцям після завершення заключного в цьому сезоні тренування?
– Побажав, щоб добре відпочили, набралися сил, наснаги до роботи. Багато гравців будуть працювати по індивідуальній програмі. Не будемо забувати, що в нас кілька 17-тирічних гравців завершують школу і будуть вступати до вищих навчальних закладів. Дуже важливо, щоб в них в цьому напрямку все було добре.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ