Роман Ковальчик: «Після такої гри гравці мають визначити для себе, що поправляти, куди зростати»

0
829

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Урагану» (2:5) в 18-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, сьогодні «Сокіл» в доволі напруженому поєдинку поступився 2:5, і гра для нашої команди не була цілісною. Чому так, на Вашу думку?
– Все ж таки команда достатньо правильно вела гру, по гольових моментах і індивідуальній роботі так складалося, що моменти йшли і в одні, і в інші ворота. І ми ще до того, як рахунок став 0:1 і 0:2, мали свої моменти, щоб повести в рахунку. Тому рахунок по першому тайму був закономірним. Але за шість хвилин до фінальної сирени деякі гравці виявилися такими, що на них ще не можна покластися в критичні моменти, втратили концентрацію і припустилися ключових помилок. «Ураган» цим скористався, але гра була такою, що вона могла скластися в обидва боки.

– Третю гру поспіль «Сокіл» першим пропускає, і далі доводиться докладати зусиль, щоб виправляти ситуацію. Чи не переходить це вже в неприємну тенденцію?
– Ні, це не тенденція, це таким чином йде зростання команди. Така в нас лава запасних і такій підбір рівноцінних гравців, що нам не завжди вдається те, що плануємо. Є ще гравці в четвірках, які індивідуально і тактично поступаються тим, які в команді на ключових ролях.

– Загалом команда впевнено протидіяла підключенням Савенка, але саме за рахунок цього «Ураган» забив переможний гол. Чи були його підключення одним з чинників, завдяки яким суперник здобув перемогу?
– Цей компонент гри «Урагану» ми майже повністю прибрали, але в тому моменті один з наших гравців неправильно викинувся, а потім не встигли закрити штангу, де був Шотурма. Це була індивідуальна помилка. На 100 відсотків гравці теоретично до таких моментів готові, але на практиці виконують відсотків на 70.

– Другу гру поспіль Вам доводиться міняти Шевченка на Кожуховського, але, на відміну від гри з «Рятувальником», навряд чи до Сергія можуть бути сьогодні серйозні претензії. Тоді чому ж Ви пішли на заміну?
– Він, на жаль, отримав пошкодження в моменті з другим голом. Я був змушений його поміняти, щоб не було ускладнень. Він би з тим пошкодженням гру не дограв.

– Як Ви відчули, у Ярослава не було тиску після недограної гри першого кола з «Ураганом», де його замінили на Шевченка?
– Важко йому було увійти в цю гру. Але потім заспокоївся, впорався зі грою, він – молодець. В таку гру було б важко увійти будь-якому воротарю. Загалом Ярослав дуже гідно відіграв цю гру.

– Попри поразку, така гра все рівно пішла в плюс команді?
– Безумовно. Повністю всім, стовідсотково. Навіть тим гравцям, які ще не допрацьовувють. Кожний міг побачити, як він готується до ігор, і як це відображається в іграх. Після такої гри вони мають визначити для себе, що поправляти, куди зростати. Навіть в психологічному аспекті ця гра пішла в плюс. Загалом це була гра рівня плей-офф, це була хороша гра. Є ще хвости, які треба підтягувати.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ