Роман Ковальчик: «Перемогли за рахунок індивідуальної майстерності і тактично обґрунтованого ведення гри»

0
207

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Кардиналу-Рівне» (3:2) в 13-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, дуже складною була гра, вона такою і очікувалася. «Кардинал-Рівне» попередніми матчами з «Aurora Team», «Енергією» показав, що це дуже непроста команда, попри те, що вона на восьмому місці. За рахунок чого вдалося все ж таки дотиснути «Кардинал-Рівне» і здобути «Соколу» переможний результат?
– За рахунок індивідуальної майстерності і тактично обґрунтованого ведення гри.

– Не можна не спитати, в попередній грі «Сокіл» двічі пропустив від «Урагану» при його грі з пятим, сьогодні знову напружена гра з п’ятим, пропущений м’яч, причому він типовий такий – простріл, замикання. Це вже не можна казати індивідуальна помилка, це вже якась системна помилка у команди.
– Десь Ви таки близькі до цього. Ми відпрацьовуємо, працюємо, випробуємо різні методи, щоб прибрати ці помилки, і, я думаю, що ще трошки, і ми їх приберем.

– По Шевченку. Він виявляється, аж з 20-го січня не грав, вже три місяці. Як би Ви оцінили загалом його гру, і, як у школі, по п’ятибальній шкалі?
– Видно, що Сергій переживав, багато пропустив, видно, що не вистачає йому ігрового тонусу, але загалом він старався, обґрунтовував всі свої дії, і після того, скільки він пропустив, достатньо непогано провів гру. Я би сказав, на чотири він провів гру. Хоча, звісно, і було багато помилок.

– В нього було дві спроби влучити в порожні. Якби хоча б одну забив, то можна було б і про п’ятірочку поговорити?
– Ви розумієте, що важко, коли людина стільки пропускає після травми важкої, одразу так увійти в гру, ще й гра відповідальна, в нас багато гравців не приймали участь в грі. Це все впливає на психологію ведення гри, тим більше воротаря. Важко для нього все складалося, але достатньо непогано.

– Сьогодні в грі побачили ми Артура Хібовського, і не кращим чином. Чутно було, як Ви його виховували на лаві запасних. Що сьогодні у Артура не склалося?
– Не тільки Артура я виховував, я ще і Гуцуляка виховував. Це два гравці, які повністю почали не дотримуватися тактики ведення гри і грали в свій футзал. Потрібно було їх на лаві запасних перебудувати, достукатися до них, щоб вони виправили. Тому що команді важко. До Гуцуляка достукався, і він почав краще в напрямку рухатися, правильніше грати. До Артура не зміг, тому що все ж таки відповідальна гра і йому було важко. Ще треба працювати, хоча до того моменту, коли вони («Кардинал-Рівне») почали грати п’ятого, Артур на свій рівень грав також достатньо непогано.

– В суботу гра проти «Урагану». Для «Сокола» вона взагалі вже не має ніякого турнірного значення, хоча гра проти «Урагану» це завжди цікаво. Якою Ви очікуєте цю гру? Для «Урагану» на кону перше місце.
– Надзвичайно інтересною і цікавою.

– Їй цікавості додає, що вона починається з 0:2, у «Сокола» це практично перший досвід.
– Цим це ще нічого не вичерпано. Буде достатньо інтересна, хороша, емоційна гра.

– Це напевне і для чемпіонату цікаво, коли переможець регулярного чемпіонату визначиться в останній грі? Вона за часом так і вийде, що остання гра.
– Виходить, по очках все буде так складатися. Буде достатньо інтересна гра, буде інтересно.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ