Роман Ковальчик: «Не я вгадав з воротарем, а команда»

0
859

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти команди «Черкасиобленерго» (4:1) в 12-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, за рахунок чого сьогодні Ваша команда здолала «Черкасиобленерго»?
– Вважаю, що за рахунок більш тактичної злагодженості нашої команди у всіх лініях ведення гри. Хоча достатньо було боротьби, була напружена боротьба, будь-яка з команд могла і забивати, і пропускати.

– Коли повірили в перемогу остаточно вже?
– Загалом спочатку гри було видно, що ми достатньо добре ведем гру. А повірили… Повірили вже після фінальної сирени, звісно. А велася гра загалом по нашому, як ми і передбачали, сценарію.

– Продовжимо тему з воротарями. Сьогодні можна сказати, що Ви вгадали з воротарем?
– Це не я вгадав з воротарем, а команда. Ми на зібранні просто проговорили, перепитали всіх гравців, і всі одностайно сказали, щоб сьогодні грав Шевченко. Навіть він сам сказав, що він готовий сьогодні грати, тому нам дуже потрібні очки.

– Напевне, у Вас могло залишитися невдоволення грою «четверо проти п’яти», адже у команди було три можливості вразити порожні ворота і закрити гру. Що завадило? Гравці поспішали? Трошки були знервовані?
– Непрофесійно зіграли. Десь поспішили, а десь трошки затягнули. Непрофесійно зіграли в тих моментах, хоча безпосередньо у відборі, у захисті зіграли непогано.

– Що скажете по якості сьогоднішніх стандартів?
– Виконували так, як ми на сьогодні напрацювали, і, думаю, що і це допомогло нам сьогодні забрати свої очки. Не тільки тактичні перестановки, рух і індивідуальна майстерність гравців, а і чітка дисципліна.

– За тиждень у «Сокола» знову грав з «Черкасиобленерго». Це такий собі єврокубковий формат. Як уникнути моментів, які можуть виникнути в грі через те, що в Черкасах команда виграла?
– Ми і цьому повинні вчитися, будемо працювати над тим, щоб цього не сталося, але всьому запобігти надзвичайно важно, тому що в нас в переважній більшості молода команда.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ