Роман Ковальчик: «Не вистачало потужності в завершальній стадії атаки»

0
714

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Кардиналу-Рівне» (1:2) в 22-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, гра почалася абсолютно неочікувано з вилучення нашого воротаря. Чи потрібно було вносити якісь зміни в початковий план на гру після цього?
– Звісно, і не тільки через це. В нас ще два польових гравці погано увійшли в гру, не готові були відпрацьовувати все те, що ми мали робити. Тому довелося одразу перекроювати план на гру.

– А після гри Ви розмовляли з Ярославом Кожуховським, що з ним сталося, що він зробив дві помилки, які призвели до вилучення?
– Та розмовляли. Він каже, що увімкнувся емоційно. Напевне там за воротами стояло багато вболівальників, лупили в барабани. Ми раніше грали без вболівальників, він вперше грав в Екстра-лізі з вболівальниками. Можливо, це вплинуло на нього.

– Дався взнаки його недостатній досвід?
– Однозначно так. Він тільки пів року в команді.

– А як Богдан Бабенко увійшов в гру?
– Спокійно увійшов, молодець. Ми відпрацювали втрьох проти чотирьох, як він увійшов в гру, все було добре. Щоправда, в другому голі припустився помилки, це погано.

– Там і Владислав Первєєв послизнувся і втратив м’яч, нещасний випадок.
– Так, пішло від нього і закінчилося голом. В тій грі просто так склалося, таке буває.

– Щось все ж таки спрацювало в плані на гру?
– Нічого. Тому що все, що ми запланували і нічого складного в тому не було, воно не виконалося. Не попали в гру декілька гравців, ще й вилучення. І гру довелося догравати фактично в шість гравців.

– Вам напевне відомі такі випадки з великого футболу, коли команда вдало зіграє проти «Шахтаря» чи «Динамо», а в наступній грі гри такого рівня вже немає. Такі аналогії присутні з грою «Сокола» в Рівному?
– Вважаю, щодо тих гравців, які не попали в гру, це якраз і спрацювало. Тому і довелося грати, змінюючись по одному. Два тайми нагнітати вшістьох важко, тому не вистачало тієї потужності в завершальній стадії атаки, в ударах. Моментів було достатньо, але завершення не вистачало.

– Після поразок треба робити висновки, щоб рухатися далі. Що по цій грі?
– Тим гравцям, які не попали в гру, визначені їхні помилки. Будемо ще розбирати цю гру. Мабуть, так повинно було статися, щоб вони дещо зрозуміли.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ