Роман Ковальчик: «Ми не втратили, ми просто віддали свої очки»

0
584

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Viva Cup» (4:4) в 12-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Роман Миколайович, після ігор, які 4:4 закінчуються чи внічию, тренери міркують, чи здобули одне очко, чи втратили два. Який Ваш погляд на це одразу після завершення гри?
– Зразу можу сказати, що ми не втратили, ми просто віддали свої очки, на які хлопці напрацювали, хтось в повній мірі, хтось десь менше. Загалом, мені шкода, що трошки не вдалося, щоб результат завершився на нашу користь.

– В кінці першого тайму Литвиненко почав регулярно підключатися, Ви були готові до таких підключень? Судячи від того, що Бабак там забив у порожні, відреагували.
– Ми це все розбирали, ми були готові, останній гол, який нам забили з п’ятим, ми також розбирали, знали, що зробити, і Вадим Данилюк знає, яка це помилка. Але десь трошки ще зіграла непрофесійність, і в таких іграх вони стають більш професійними, більш відповідальнішими. Тому я завжди говорив, що нам потрібна кількість ігор для того, щоб їх вивести на наступний рівень. Поки що маємо, що маємо.

– Погодитись Ви з тим, що неоднаковими виявилися перший та другий тайм у виконанні Вашої команди?
– Ви бачите, що в нас склад міняється не по хвилинах, посекундно, і четвірки, і молоді хлопці задіяні. Далі в нас випав, получив травму Токар, і в нас молода заміна не настільки достатньо добре грає, щоб рівноцінно це замінити, в нас хлопці перепрацьовували і це десь трошки дало взнаки. Хоча я би сказав, що другий тайм, останні вісім-десять хвилин ми команду «Viva Cup» закрили в їхній штрафній.

– До речі, наскільки серйозне пошкодження у Богдана Токара?
– По гарячих слідах не хотілося б нічого казати, хай цим лікар займається, щось прогнозувати я не можу детально.

– Сьогодні повноцінний дебют у Олега Чайки відбувся. Десь він виручав, десь помилявся – як Ви загалом по старій по п’ятибальній системі шкалі оцінили б сьогодні гру Олега Чайки?
– Він зіграв на своєму рівні, який в нього поки що на даному етапі є. Ні краще, ні гірше.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ