Роман Ковальчик: «Надзвичайно ще багато дрібниць, які треба поправляти»

0
278

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком переможного матчу його команди проти «ДЕ ТРЕЙДИНГа» (6:2) в 19-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Роман Миколайович, щойно завершилася гра з «ДЕ ТРЕЙДИНГом», дуже вона відповідальна була. Чи вдалося гравцям психологічно перебороти оце навантаження, пов’язане з відповідальністю саме цієї гри? Як Ви вважаєте?
– Звісно, воно вдалося. Але трошки маленький негаразд, тому що почали непогано, десь трошки розслабилися. Дуже хороший позитивний момент, що за рахунку 3:2 команда почала грати правильно, так, як в першому таймі, не програвши тих 12 хвилин в другому таймі, які не пішли нам в залік.

– А чим Ви для себе поясните оці 10-12 хвилин другого тайму, коли і нервовість в діях була, і невпевненість, втрати м’яча? Команда була сама на себе не схожа в цей час. Так вплинув цей гол, який пропустили на 9-й секунді другого тайму?
– Це наслідок цього, що ненаграність гравців, ненаграність четвірок, недостатньо вони відпрацьовують у стресових ситуаціях ці всі моменти. Ми-то працюємо, просто ще повинна бути кількість ігор, щоб вони цей аспект перейшли.

– Ваш колега Олександр Хурсов відмітив, що дуже важливу роль відіграли в цій грі стандарти у виконанні нашої команди. Ви погодитеся з цим?
– Звісно, так. Наші хлопці зіграли всі стандарти десь приблизно, ну так сказати по п’ятибальній системі на три з плюсом. Достатньо непогано відпрацювали ці моменти.

– Можливо, все ж таки, чотири з мінусом було б краще, як Ви вважаєте?
– Хай буде чотири з мінусом. Надзвичайно ще багато дрібниць, які треба поправляти.

– Перші слова в роздягальні які Ви сказали після того, як завершилася гра?
– Подякував за те, що вони психологічно зуміли зібратися і все ж таки другим поштовхом зробити потрібний результат. Це їм достатньо допоможе в майбутньому, і подякував, що коли команда була на чотирьох фолах, в нас в цій грі гравці не грали настільки, щоб в нас далі вирвати ці всі фоли. Вони розумніше вступали в відбір. Це два позитивних моменти, які в цій грі я витягнув у всіх хлопців.

– А гра «чотири проти п’яти»? «Сокіл» три з половиною хвилини в цій ситуації грав.
– В суперника моментів не було. Ми це все розбирали, достатньо непогано хлопці зіграли.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ