Роман Ковальчик: «На старт не треба озиратися»

0
1604
Роман Ковальчик

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу своєї команди проти «ДЕ ТРЕЙДИНГа» (1:1) в 7-му турі Favbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, доволі неоднозначну гру провела сьогодні Ваша команда. Поступалися, м’яч не ліз в ворота, зрівняли, але це не той випадок, коли можна бути задоволеним результатом. Чи не так?
– Звісно, сьогодні ми повинні були забирати свої три очки, повністю по грі і по гольових моментах. Ну, знову ж таки, сказався цей надзвичайно поганий психологічний аспект наших хлопців, де не реалізувалися удари 100-відсоткові в пусті ворота, де все треба було реалізувати, в свою копілку забирати.

– Немає у Вас таких думок, можливо, щось в тренувальному процесі змінити, бо Ви погодитесь, ці ж самі помилки гравці припускаються на тренуваннях? Щоб не Шевченко у нас забивав, а ті, хто мають забивати ці голи.
– Однозначно, ні. Нічого не потрібно міняти, тому що по веденню гри і по гольових моментах ми все ж таки надзвичайно добре все виконуємо. Залишається стресово-психологічний момент, де потрібно зробити останній рух. Воно до наших хлопчиків прийде, хоча б кількість тренувань, я завжди кажу, кількість тренувань, спеціальні тренування є, повинно пройти, тоді вони десь спокійніші і будуть до кінця допрацьовувати. Нам немає резону нічого міняти.

– Як оціните гру Костянтина Абзалова? Помітно було, що гравець кілька матчів був відсутнім, попри бажання, припускався багатьох помилок – що по його грі скажете?
– Це одразу сказалося, тому що він у нас хворів, він пропустив шість ігор, тому, звісно, йому важко було ввійти в гру. Не так все просто, тому що команда росте, росте з кожним днем, і це суттєво було видно сьогодні, навіть на рівні Костянтина Абзалова, як було півтора місяця тому, коли він ще грав, і зараз – наскільки хлопці підтягуються. Тому я кажу, резону нам міняти щось немає. Ми на правильній дорозі, все вони правильно роблять, але воно все станеться – мені потрібна кількість тренувань, на цьому рівні, на цій інтенсивності. Також потрібні ці ігри, щоб вони це відчували, ми ведемо їх достатньо правильно.

– Останнє питання буде не по грі, а загалом по Екстра-лізі. Сьогодні результаті такі: програв «Продексім», виграли несподівано Суми, 11 м’ячів забив «Кардинал-Рівне», тут нічия. Як загалом оціните старт Екстра-ліги, її рівень поточний?
– Старт повністю скомканий у всіх команд вийшов, тому що одні команди, як ми, повністю тільки зібралися молоді, другі через коронавірус невпрацювалися і так далі. Тому, на старт не треба озиратися, все саме головне зараз тільки почнеться, ось в цих іграх.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ