Роман Ковальчик: «На лавочці важко, а збоку на трибуні в три рази важче»

0
321

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком першого матчу 1/4 плей-офф чемпіонату України серед команд Екстра-ліги проти львівської «Енергії» (6:3)

– Роман Миколайович, складна сьогодні для Вас була гра, Вам за нею довелося спостерігати з трибуни. Не так часто це буває, цього сезону перший раз. Які загальні враження від цієї гри?
– Цього сезону так. Я Вам так скажу: на лавочці важко, а збоку на трибуні в три рази важче. Це дуже важко. Хочеться поправити, щось сказати, а ти не можеш. Це, я вважаю, не тільки для мене, а й для будь-якого тренера дуже важко.

– Як Вам показалося з трибуни те, як Віталій Ігоревич керував командою?
– Дуже правильно, все своєчасно робив, молодець. Команда була керованою, і загалом всі поправки, які робилися, гра велася дуже-дуже добре.

– А ті тайм-аути, які він брав, це його було рішення?
– Це рішення тренера, який вів гру, і він їх своєчасно брав, бо результат склався в нашу сторону, і після тайм-аутів ми достатньо забивали.

– Деякі деталі. Про Кузя розмовляли неодноразово, разів десять, і друга хвилина – Кузь забиває гол. Що можете сказати?
– Ми розмовляли і показували. Тут одне можу тільки сказати – це Сохорук. Сохорук Микола може все. Він поки молодий, а це одна з перших його ігор в плей-офф. У Чижика також перша гра в плей-офф. Це помітно. Вони важко їм даються. Не дослухався, я би не сказав. Він не серйозно сприйняв те, що було на тактичних, і він думав, що це все ж таки ігри чемпіонату. А це ігри плей-офф, вони зовсім по напрузі і по віддачі відрізняються.

– З плюсів можна відмітити, що команда не знітилася, пропустивши гол, а доволі швидко і ефективно відповіла.
– Я на трибуні сидів з Артемом Вікторовичем, ми спілкуємося і дивимося. Я кажу: все, почали катати, це те, чому їх вчимо, це дуже потужно і файно виглядало, до гри з п’ятим.

– Про гру з п’ятим, як називається «опять двадцять п’ять». Знову цей гол, поперечна передача, замикання. Ми таких голів шість чи сім пропустили.
– Знову той самий, знову «Енергія», це все показується, що ж, будемо допрацьовувати. Нікуди подітися, і це Вам будь-який тренер скаже. Ми працюємо, розбираємо, але все перекрити неможливо, хоча помилки в нас були.

– Але все ж таки після того голу, пропущеного від Легендзевича, якісь висновки зробили і…
– … команда почала грати, що від неї вимагалося до гри, а до того вони хотіли моментами раз вижати, раз інше. На цих моментах ми і попалися, ми ж їх попереджали, але все ж таки, знаєте, рахунок дозволяв один-два разочки попробувати різні варіанти ведення. Попробували – попалися, а далі грали, як ми вимагали.

– Команда після цієї перемоги в такій ситуації, що вона в ній ніколи не була. Вона веде в серії, і, звісно, що в плей-офф це тільки пів справи.
– Я би сказав ще менше.

– На чому будете акцентувати увагу?
– Звісно, на другій грі. Будемо поправляти помилки, психологію ведення гри, і десь тактичний малюнок трошки будемо міняти. Там, де нам це не подобається, де були в наш бік погано зіграні групові моменті і індивідуальні.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ