Роман Ковальчик: «На чужих помилках гравці не хочуть вчитися, хочуть вчитися на своїх»

0
1500

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу своєї команди проти херсонського «Продексіма» (1:5) в 11-му турі чемпіонату України

– Роман Миколайович, Ви погодитеся з тим, що гру можна розділити на перші три з половиною хвилини і решту часу?
– Так, звісно, що й говорилося хлопцям, чого вони повинні були дотримуватися з першої секунди. Треба було до них достукатися, щоб вони зрозуміли, як вони повинні грати, що від них хочуть тренери. І по ходу гри ми вже так до середини першого тайму побудували гру і підчистили тих гравців, які десь в підсвідомості не вірили, що так треба грати. Ми це поміняли, і була дуже хороша інтенсивна гра, яка не склалася нам на користь, тому що результат на табло 1:5. Перевагу зумовили більша програність, більша індивідуальна майстерність гравців «Продексіма», які використали свої моменти.

– І все ж таки, в чому Ви для себе знаходите пояснення тому, що відбулося в перші три з половиною хвилини? Ви, напевне, попереджали гравців: будьте уважними, є приклади з попередніх матчів, коли «Продексім» вирішував гру за п’ять перших хвилин. Що сталося з гравцями?
– Перш за все, це психологія наших гравців, яку ми прагнемо в багатьох чинниках поміняти. Це те, що наші хлопці віддають перевагу тому, щоб все зрозуміти через свої помилки. І потім тільки починають розуміти. Загалом, це не тільки наші хлопці, в основному скрізь так воно і є: на чужих помилках вони не хочуть вчитися, хочуть вчитися на своїх. Тому так і сталося в перші три з половиною хвилини.

– Після гри в роздягальню заходив Почесний президент клубу Олександр Мирний. Можете поділитися тим, що він сказав гравцям?
– Що загалом була непогана гра, але він їм сказав про те, що і я їм говорив, що не до кінця дослухалися до тренера. Їх треба перебудовувати на ту гру, яку ми хотіли зробити. Якби вони всю гру грали так, то, повірте мені, результат би був зовсім інакшим, а не 1:5.

– Як команда планує працювати до Нового року, а потім вже готуватися до наступної гри?
– В четвер у команди буде вихідний, крім тих гравців, які не грали. Потім ми будемо працювати до 30-го числа, а зберемося знову 2-го січня ввечері. Далі тренуємося чотири дні, і 7-го січня вирушаємо до Сєвєродонецька.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ