Роман Ковальчик: «Ми з першої хвилини правильно вели гру»

0
423

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти львівської «Енергії» (3:0) в 5-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, позаду гра 5-го туру, «Сокіл» здобув перемогу. Які основні чинники були в цій грі, критичні моменти, в яких «Сокіл» переважав суперника, що і дозволило здобути перемогу?
– Перш за все, вітаю хлопців, що вони зіграли надзвичайно грамотно тактично з командою «Енергія». Виконали всі наші награвання, побажання підготовки до цієї гри, і все ж таки і психологічно ми себе надзвичайно легше і впевненіше поводили, ніж в попередній грі з командою «Кардинал-Рівне». Достатньо непогано відпрацювали в одноборствах. Будемо так говорити: виконали всі необхідні положення концепції гри. Тому і досягли перемоги.

– Після попередньої гри Ви казали, що переломним моментом в ній був другий гол. Який переломний момент був в цій грі?
– В цій грі не було переломного моменту. В цій грі ми з першої хвилини правильно вели гру, і було зрозуміло, що ми своє докатаємо.

– Якісь сюрпризи Ви побачили в грі «Енергії», чи вона все ж таки традиційно грала в свою гру, як і в попередніх матчах?
– Грали в свою традиційну гру. Старалися хлопці. Поки рахунок ще був нічийний або навіть мінімально 1:0, вони старалися зрівняти рахунок, а далі, я так думаю, психологічно десь натиснути на наших гравців, був би в них шанс забити гол і якийсь шанс на очки. Загалом хлопці вистояли, зіграли достатньо непогано, був в нас хвилин сім провал в другому таймі, трохи неправильний, але це все можна поправити.

– Більше дев’яти хвилин команда грала «чотири проти п’яти», з невеличкими паузами, коли вдавалося повернути собі м’яч. Що було складного в ці моменти, що Ви побачили? Як давалася гра Вашим підопічним?
– Нічого складного не було – ми розібрали цю гру, ми знали, що вони будуть робити. Хоча вони мали два моменти, таких достатньо небезпечних, могли забити. Ну і ми мали чотири моменті, в пусті не попали.

– Ваш колега Валерій Легчанов сказав, що «Сокіл» зараз набрав ходу. Чи погодитеся Ви з Вашим колегою? Чи це не те, що набрали ходу, просто результат якоїсь планомірної роботи?
– Це результат їхньої роботи, вони тільки набирають, добирають, це все не так просто нам дається, і в психологічному аспекті, і на тренуванні, і в ігровому. Все потрошки формується, я би не сказав, що ми ходу набрали.

– Знову дві гри зіграли, знову двотижнева пауза – які плани команди? Можливо, іноді буває після перемог тренери дають відпочинок…
– В них все по графіку. Зараз відновляться, відпочинуть і з вівторка почнемо працювати далі. Тому що нам є над чим працювати. Це тільки початок.

– Одного травмованого маємо в команді – Вадима Данилюка. Для вболівальників можете сказати, який стан Вадима?
– Через тиждень будемо знати точно, навіть скоріше, що в четвер. 50 на 50, що він вже буде грати з «Авророю».

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ