Роман Ковальчик: «Ми повинні були виграти з більшим запасом»

0
285

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Viva Cup» (4:2) в першій грі 1/8 фіналу Кубку України

– Роман Миколайович, завершилася перша гра. Напевне Ви перед нею ставили перед командою якісь плани, тактичні завдання. Що вдалося хлопцям по цій грі, а в чому вони недопрацювали?
– Не вдалося, що ми готувалися до неї і на майданчику ми повинні були виграти з більшим запасом, більше забити голів. Це перше. Друге – достатньо, що вдалося, що травмовані наші гравці майже, майже комфортно себе тримали всю гру. Хоча в заключні 10 хвилин було видно, що їм фізично трошки важко дихається. І якраз до цих останніх шести-восьми хвилин гри я більше детальніше зможу сказати після розбору гри. В нас почався трошки дисбаланс, хлопці обрали собі основну роботу на майданчику, і не основну розділили, і десь недопрацьовували в багатьох моментах. Тому гра перейшла під русло «Viva Cup». Але це схильно для молодої команди, і нам треба вчитися потрошечки вже вигравати, достатньо вже майстерності, щоб потрошки забирати свої очки. Це, я думаю, нам ще буде важко даватися, але ми вже на це заслуговуємо.

– Якщо пригадувати попередню гру з «Кардиналом», вона сама по собі інша гра, але факт є фактом, що десь просіла команда і там, починаючи з 36-ї хвилини, і тут – Ви навіть казали про останні вісім хвилин. Чи не наводить Вас це на певні думки, що, можливо, щось треба змінити? В тренувальному процесі, чи це – психологія?
– Ми нічого не можемо змінити і поміняти в тренувальному процесі, тому що в нас більшість гравців була травмована, не грали по чотири-п’ять місяців. Зараз вони вертаються, в нас є маленький дисбаланс в фізичній підготовці в команді, і нам це важко дається. З часом ми це приберем.

– Питання стосовно Єгора Донця. Розпочинав гру в першій четвірці Олексій Боднар, а потім фактично весь другий тайм Донець відіграв. Ви залишилися незадоволеним діями Боднара?
– Він вже дві гри поспіль, навіть три гри було явно видно, що Боднар не працює, як потрібно, щоб четвірці було комфортніше з ним грати. Він недопрацьовує, дуже багато браку, і тому ця заміна вимушена. Але я радий за Єгора Донця, що він все відпрацював. Для нього це друга чи третя гра, що ми його випускаємо. Достатньо непогано.

– Ну, і якось можна його привітати – все ж таки людина перший гол в офіційних матчах за «Сокіл» забила. Для будь-якого гравця це подія.
– Звісно, його привітає команда, хоча він ще два 100-відсоткових моменти не забив, але це вже щось. Це вже видно, що людина починає відпрацьовувати, і вже легше гравцям, і всім. Що ми не мали перші п’ять місяців з початку чемпіонату.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ