Роман Ковальчик: «Ми погано увійшли у гру»

0
304

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти київського клубу «CLUST» (1:3) в 11-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, які основні чинники вплинули на сьогоднішній результат, для нашої команди, на жаль, програшний результат?
– Єдиний чинник – це ми погано увійшли у гру, зразу допустилися декілька помилок. Все, що ми розбирали, готовилися до цієї гри, гравці не дослухалися. Десь це моє недопрацювання з ними. Хоча і сьогодні в роздягальні, і вчора на тренуванні під гру цієї команди ми детально все розбирали. Оці гравці, що допускали помилки, думали, що воно десь минеться, безвідповідально зіграли в тих моментах, і от ця безвідповідальність призвела до сьогоднішньої поразки. Це основна помилка, і друга помилка – тут команда швидко грає, швидко переміщується, і ми поміняли трошки четвірочки, хотіли трошки підкорегувати і на цьому попалися. Другий тайм ми вернули все назад, і ви побачили, що достатньо другий тайм ми їх переграли. Але наша хвороба є… Це не наша хвороба, це недостатня індивідуальна майстерність і командна в третьому ярусі ми не реалізовуємо. Ми мали навіть більше моментів забивати, але ми їх не реалізовуємо.

– Цей швидкий гол наскільки він на 18-й секунді вплинув на перебіг подій?
– Це основне, з чого почалися негаразди в команді. Хоча команда одразу гру вирівняла, грала. Знову ж таки, друга помилка, не дослухався воротар, не дослухалися гравці першої четвірки. Безвідповідально зіграли, тому що такого не можна робити, якщо ми награвали це і домовилися. Вчу їх, вчу бути відповідальними в цих моментах. Вони ще це не розуміють більшість, і це дуже нам шкодить, і тому в нас йде дуже шалений недобір очок.

– Заміна на восьмій хвилині – це Ваша невдоволеність діями Бабенка, чи Ви бажали щось пересмикнути в грі?
– Бабенко просто почав грати сам за себе, стояти на лінії, ми ж домовлялися, що треба страхувати, підказувати, говорити, тому що вони відштовхуються від їхньої тактики. Він повністю загубив управління грою, взагалі він був, як окремий, а команда окремо. Ось воно з того все і почалося. Хоча там і гравці винуваті, ті, що були травмовані.

– Виходячи з того, що дуже багато, навіть сьогодні менша кількість ударів наших дійшла до Гуйвана, ніж в грі проти «ХІТа». Все накривалося, чому в русі команда поступалася? Щоб пробити, треба трошки випередити суперника, але все накривалося. Лічені рази Гуйван вступав в гру.
– Швидкість ведіння гри в них в першому таймі була вищою, це тільки через те, що наші гравці не дослухалися до тактики: як атакувати, як зустрічати, як переходити в атаку. Вони думали, що це все класично постараються зробити. Я трошки передьорнув четвірки, склади четвірок, треба всі варіанти розглядати, і та незіграність також спростила гру до цих помилок. А індивідуально вони десь ще на полі не спрацювали, щоб прочитати і поправити.

– Ви не побачили таких моментів, як зневіреність гравців щось змінити. Ви ближче, очі палали у гравців?
– Другий тайм – так. Другий тайм все хотіли, старалися, і другий тайм за нами, це однозначно, по грі. Навіть якщо ми роздруківку зробимо і будемо бачити. В першому таймі нам ось це якраз завадило вести свою гру. Поміняв четвірки плюс те, що вони мене ще не до кінця чують, ось це треба виправляти.

– Якраз пауза в нас в грі, принаймні до наступної гри може бути більше тижня. А може ще якісь додаткові дні. Як можна попрацювати в ці дні?
– Ми будемо працювати, ми будемо виправляти ці помилки, що нам не дають можливості правильно вести до кінця гру і реалізовувати свої моменти. Не так все швидко, воно напрацюється, тому що це і майстерність гравців має підтягнутися. Якщо на нижчому десь рівні, чим менше швидкість ведення гри, вони виконують. Це все в процесі ігор, кількість ігор воно поставить. Тому що в тренувальному процесі такого режиму не зробиш, воно такого ефекту не дасть.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ