Роман Ковальчик: «Ми не повинні були програти»

0
444

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти київського клубу «CLUST» (4:5) в 21-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, потужно провела другий тайм Ваша команда, а що скажете по грі в цілому?
– Якщо по матчу в цілому, ми не повинні були програти. Ми припустилися в першому таймі дуже багато індивідуальних помилок, на що наголошувалося і воротарям, і гравцям. І це погано вплинуло на наш результат.

– В другому таймі Ви і домінували, і п’ять фолів у господарів. Чому не вдалося заробити шостий?
– Не вистачило тієї впевненості в грі, трошки погано увійшли в гру, Ви ж бачили, які голи пропустили. Просто курйозні голи, і вони притримали нашу команду. Якби не ці курйозні голи, все було б нормально. Але з «якби» і складається результат.

– В Хмельницькому Шевченко забив, сьогодні забив. Не було у Вас думки зі старту його поставити?
– Я тільки що говорив з президентом, і він так і сказав, що його треба було поставити зі старту, а не Богдана. Напевне це моя помилка, але важко визначитися, тому що коли Шевченка випускаємо, він теж до восьмої хвилини пропускає два. Тут палка з двома кінцями. Я ж говорив, що це треба вгадати. Можливо, колись і вгадаю.

– Сьогодні Ви буди дуже емоційним, як завжди. І в першому таймі, і в другому. З чим ці емоції пов’язані?
– Хочеться, щоб вони вже вигравали, вже десь гра, непогано команда входить в сезон, тому що в нас було багато хворих та травмованих. Це вже так третій рік поспіль. Нам вже легше грати, і хлопці краще відчувають гру. Набирає команда. Звісно, що вже давно час і форму ігрову тримати, і очки набирати, але поки що нам з цим важко. Ми грали двома четвірками, вони чітко рівно грали свій термін часу.

– Можна порівняти ці дві гри з «CLUST-ом», які були в лютому? Що в них було спільного, а що різного?
– Спільного – це те, що два тижні в нас до восьмої, до дев’ятої хвилин воротарі привозили нам голи, і потім ми тільки починали грати. Хоча попередню гру виходив Бабенко, ми думали, що він проаналізує свій виступ. Десь треба якесь психологічне підґрунтя йому давати, щоб він переборов себе. Але поки нам це ще не вдається.

А різного… Десь команда заспокоюється і достатньо непогано проводить другий тайм – це добре. Ми багато ігор грали не в повному складі, і зараз не можемо через п’ять-шість ігор бути найкращими.

– У «Сокола» з «CLUST-ом» буде дві гри в Кубку України. Чи можуть ці дві поразки, які були і не зовсім по грі, якось додатково гравців мотивувати, щоб пройти цього суперника, щоб довести, що вони сильніші?
– Все в їхній голові. Так, вони сильніші по грі, але результат ще не складається через грубі індивідуальні помилки наших гравців. Ми сьогодні з п’яти голів три забили самі собі. Просто самі собі. Після таких голів важко зібратися, але хлопці – молодці, зібралися, дуже правильно вели гру. Другий тайм взагалі тримали суперника на п’яти фолах майже десять хвилин. Звісно, ми на виїзді грали, тому, буде той шостий фол чи не буде, таке собі питання. По грі – я задоволений другим таймом, незадоволений критично помилкам наших гравців і воротарів.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ