Роман Ковальчик: «Моментів створили предостатньо і грали правильно»

0
719

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти київського клубу «SkyUp Futsal» (2:2) в 1-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, завершилася перша гра, нічия 2:2. Перше питання буде про результат: задоволені Ви ним, не задоволені? Хоча, мабуть, відповідь очевидна.
– Звісно, що не задоволені, тому що ми вели по ходу гри весь час і не реалізували ще декілька моментів. Це ж треба примудритися так не реалізувати моменти. Наші гравці в пусті не забивали, якщо ще раз подивитися, ну і пропустили гол за 50 секунд до кінця. Два гола ми пропустили просто з тактичних помилок, які ми розглядали. Це – взагалі, це – дитячі помилки, яких ще потрібно було примудритися припуститися. Не зроби це, і ми по грі, по веденню гри, по гольовим моментам ми повинні були забирати свої три очки. Але таке буває.

– Чи не можна це пояснити, що якась все ж таки скутість відчувалася? Не було розкутості в діях гравців, тиснув результат, офіційність матчу. Команда вочевидь не показала своїх найкращих якостей.
– Так, плюс ненаграність в тих складах гравців, але на це відкладувати не можна. Моментів створили предостатньо і грали правильно, просто, знову ж таки, дитячі помилки наших гравців, воротаря, призвели до того, що ми знову віддали свої очки.

– Команда дорослішає, але помилки залишаються дитячими. Як це можна пояснити?
– Недочувають, не розуміють – будемо робити висновки. Зараз будемо передивлятися, потрошки докручувати. Так, як і в кожній команді, є помилки. В нас ці помилки від гри до гри, і це нас не красить, тому будемо зараз смикати, міняти гравців.

– Спекотно на вулиці, і спекотно було в залі, чи може це пояснити, що були не такі швидкості, як команда могла б показувати?
– Ні. Це перші ігри, я попереджав: команда суперника перший раз грає в Екстра-лізі, вони будуть в кожному моменті до кінця. Але якщо ми будемо тримати свій малюнок гри, свої голи ми перекусимо, і в них майже не буде моментів. Моменти ми зробили самі собі.

– Ви маєте на увазі і гру чотири проти п’яти?
– І чотири проти п’яти. Помилки пішли. Це десь… Та не десь – не чують ще. Будемо прибирати це.

– Ви дивилися гру «in.IT»? Нашого наступного суперника.
– Дивився.

– Які думки? Та й взагалі про стартові матчі. Якийсь виходить такий напружений старт: мало голів, реалізація шкутильгає у команд.
– Всі команди вкочуються в сезон, дуже багато індивідуальної і фізичної роботи, незіграності. Тому так важко йде, навіть у «Урагану» і «Енергії» вчора тільки в кінці завдяки двом ударам все вирішилося. А так, всі ігри йдуть на нічию, рівно всі зараз грають. Як більше вкатаються в сезон, то скоріше увійде, і почнуть набиратися очки.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ