Роман Ковальчик: «Моментів було предостатньо – забивати треба»

0
311

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Кардиналу-Рівнестандарт» (1:1) в п’ятому турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, судячи з того, як розвивалася гра, як діяв наш суперник, це вийшла класична гра на результат. Суперника влаштовувала нічия, нас тільки перемога, від цього, як-то кажуть, і «танцювали» обидві команди. Погодитися з цим?
– Так, так і «танцювали», так і виходило перший тайм поки достукався до гравців, що нам потрібна перемога, а не нічия. В другому таймі все почали робити правильно, і груба помилка Данилюка поставила нас під важке питання, і ми не реалізували, свій гол забили на нічию, а далі ми не реалізували моменти. Видно було скованість гравців, не можуть значить себе ще переступити, десь примусити, через емоції, через велике бажання. От цього нам сьогодні і не вистачило.

– Гра, мабуть, окреслила проблему, що команді важкувато грати, коли суперник «наглушняк» грає в захисті, і позиційно вскривати його.
– Моментів було предостатньо – забивати треба, і п’ятим підходили. В нас є різні аспекти глибокої атаки, але ще не змогли використати, будемо так говорити. Тому в нас і нічия.

– Тепер у «Сокола» залишилося дві гри в чемпіонаті, результат в них вже не критичний. Чи не думаєте вже Ви, щоб якось поваріювати складом, з воротарями, з гравцями? В нас достатньо молодих гравців, які ще не грали.
– Ситуація є, і, як і будь-який, кожен тренер, ми будемо старатися використати її в найбільш корисному руслі, яке нам буде потрібне після закінчення чемпіонату. Будемо корегувати, варіювати, ще ж нічого такого не сталося. До плей-офф ми попали, команда завдання-мінімум виконала, так що будемо працювати надалі так, щоб ми могли зайняти те місце, на яке б ми хотіли претендувати.