Роман Ковальчик: «Ми мали забирати свої три очки»

0
1096

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти івано-франківського «Урагану» (4:4) в 2-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Роман Миколайович, вітати Вас з цим результатом чи ні… Стандартне журналістське питання: «Сокіл» сьогодні здобув одне очко чи втратив два?
– Ми сьогодні втратили два очка. Звісно, відштовхуючись від цієї гри, і наскільки хлопці правильно її вели. Так, були ще в нас глибокі збої, але ми мали просто забирати свої три очки, і навіть не оглядуватися. Це було по всій грі видно, і навіть немає ще що сказати.

– Є проблема ще навіть з минулого сезону. Ми забиваємо такі робочі, трудові голи, а пропускаємо, навіть не хочеться щось казати про ті м’ячі, які команда «Сокіл» пропустила в першому таймі.
– Поки в нас це передається з гри в гру, ми дуже розбалансовано граємо в задній лінії, друга четвірка ще трошки неправильно перекриває все, і плюс воротарі: ми надзвичайно працюємо з ними, більше вже не можна, але потрібний час, щоб їх вивести на потрібний рівень. Жодний з них на тому рівні ще не грав, і тут у нас трошки є такий мінус.

– На останній хвилині суперник за рахунку 4:4 пішов з п’ятим. Наскільки для Вас це було несподіваним?
– Вони напевне думали, що вони зможуть забрати тут три очки. Ми це знали, ми це розбирали.

– В свою чергу, і Ви і пішли з п’ятим. Не було такої спокуси все ж таки втримати нічийний рахунок, а не ризикувати вирвати перемогу?
– Та ні, тому що я сказав, що ми сьогодні віддали два очки «Урагану». Нам треба було забрати свої три очки. Для чого ще оглядуватися, дивитися.

– Починалася гра перша четвірка наша проти першої четвірки «Урагану», а десь з середини першого тайму пішов розмін, і майже решту часу перша, більш досвідчена четвірка «Урагану» грала проти нашої молодої. Це так спонтанно виникло чи Ви свідомо пішли на це?
– Ні, це тренер суперників шукав варіанти. Всі розбирають гру і бачать, що в нас друга четвірка і воротар трошки розбалансовані, і надзвичайно розбалансовано грають позаду. І вони за рахунок такого пресингу, ігрового, хоча і не вдалося це зробити, хотіли забити переможний гол.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ