Роман Ковальчик: «Кожному гравцю потрібно добирати в майстерності»

0
585

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком другого матчу 1/4 фіналу плей-офф чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги проти київського «ХІТа» (0:4)

– Роман Миколайович, при певних кадрових проблемах, які були перед цією грою, яким в загальних рисах був план на неї, який дозволив би досягти результату?
– Ми прагнули поміняти свою тактику ведення гри саме через те, що Ви відмітили – це обмеженість в чисельності гравців, які могли приймати участь в грі. Головне – зустрічати суперника нижче, не грати з ним в пресинг, фізично акумулювати сили, прагнути витягнути «ХІТ» від його воріт, щоб перейти в швидку контратаку. Ну, і акцент мав би бути на стандартних положеннях. Але в необхідній мірі це все втілити в життя не вдалося.

– У «ХІТа» знову активно підключався до атак воротар Сухов, навіть третій гол розпочався з його підключення. Якось можна було змусити його не так вільно себе почувати?
– В нас з двох четвірок найбільше навантаження лягло на шістьох гравців. Ми погано вступали у відбір, і коли Сухов вибігав у швидкі контратаки, то, зверніть увагу, в нас в передній лінії були молоді гравці. Тактично ми зіграли не так грамотно, як би хотілося, як обговорювалося, але і через таке гравцям потрібно було пройти.

– В порівнянні з першої грою «Сокіл» не так багато створив гольових моментів. Відсутність Первєєва дала взнаки?
– Про моменти цілком погоджуюсь з Вами. Першу гру ми грали двома четвірками, більше було сил для правильного ведення гри, і ми себе вільно почували. В шість-сім чоловік себе вільно почувати складно, потрібно змінювати тактику. А це ефективніше виходить з гравцями, які за плечима мають достатній досвід. В нас же, нагадаю, майже всі гравці в плей-офф грали вперше в житті.

– Те ж саме, мабуть, і з грою з п’ятим, коли суперник вразив порожні ворота?
– Так-так, при грі «5 на 4» в нас гравці вимушено були не на своїх місцях. Гра з п’ятим має бути серйозно напрацьована, тим більше не так просто її вести проти такої команди, як «ХІТ».

– Попри дві поразки в чвертьфіналі плей-офф, які позитивні моменти Ви би відзначили в протистоянні з «ХІТом»?
– Я бачу однозначно, що всі гравці зрозуміли, що з будь-якою командою вони можуть грати і в якому напрямку вдосконалюватися, щоб досягти результату. Кожному гравцю потрібно добирати в майстерності в різних аспектах, тоді ми будемо готові підкорювати найвищі вершини.

– Ви, напевне, переглядали нашого суперника в чвертьфіналі Кубку України. Якої гри варто очікувати в поєдинку з «Енергією»? Якщо пригадати наші три матчі в чемпіонаті, то вони не були надто результативними, і в двох з них «Соколу» не вдалося забити.
– Надзвичайно напруженої і інтенсивної. 200 відсотків що це буде гра рівня плей-офф, навіть більше. Буде більше і емоцій, і напруженості, і швидкостей. Можу гарантувати, що вболівальникам, які можливо будуть на трибунах, якщо ні, то тим, хто буде переглядати трансляцію, нудьгувати не доведеться.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ