Роман Ковальчик: «Команда вже розуміє, що ми від неї хочемо»

0
1453

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу своєї команди проти львівської «Енергії» (6:2) в 15-му турі чемпіонату України

– Роман Миколайович, завершилася гра, 6:2 – переміг «Сокіл», Ваші враження від сьогоднішньої гри.
– Гра складалася так, як ми і передбачали. По нашому малюнку гри – зазвичай хлопці трошки важко входили в гру, ми ж тільки балансуємо і в нас трошки з’являється малюнок гри. Потім вони вже все це відчули, повністю взяли гру під свій контроль, і я можу сказати, що з’являється малюнок гри, потрошки команда вже розуміє, що ми від неї хочемо. Я розумію, що це ще буде не стабільно, потрошки вже будемо віддавати борги. Я задоволений сьогодні їхніми діями на майданчику.

– Як приймаються такі рішення: Богдан Бабенко на 8-й хвилині пропускає доволі нескладний м’яч – Ви його одразу міняєте.
– Це рішення чисто психологічного аспекту. В нас воротарі поки що на даному рівні всі однакові. І ми десь балансуємо їх для того, щоб вони могли достовірно проаналізувати свою ситуацію, ігрові ситуації та повиправляти свої помилки. Тому що не все можна виправити в тренувальному процесі.

– Що Вас все ж таки найбільше засмутило, навіть за такого рахунку, і що більше всього порадувало?
– Найбільше мене засмутили за 30 секунд до сирени дії Кості Абзалова. Але порадувало те, що, ми зараз з ним поговорили, він зрозумів, що він ніколи в середній зоні не грав, і ця помилка в нього вийшла через те, що до цього часу він недослухався до тренерів, де йому треба більше працювати. Оце мене найбільше засмутило і це мене найбільше порадувало.

– Три дні тому Андрій Хамдамов і Артур Подлюк перепідписали контракти на 3 роки, і тут таке співпадіння – Артур забив і Андрій забив. Що Ви думаєте з приводу перепідписання контрактів на довгостроковий термін цими двома гравцями?
– Я вважаю, що на даному етапі це їхня надзвичайно правильна дія. Вони приймали це рішення самі. Всі умови, які ми виставили, вони взагалі ані секунди не вагалися. Це показало в психологічному аспекті, що вони вірять, вони знають, що наша команда вже потрошки піднімається, і що її треба триматися, і з нею йти до жаданих перемог, яких ми всі хочемо.

– Рахунок сьогодні великий, і вже бачаться в пресі з приводу цього матчу: «несподівана перемога», «неочікувана», «сенсаційна»… Що Ви можете на таке сказати?
– В пресі так і напишуть наші, як би Вам сказати, наші недруги. Але я задоволений, що до нас вже потрошки починають приходити перемоги. Але перемоги не сумбурні і не випадкові, а вже по грі. Зрозуміло, що це ще не стабільно, тому що хлопці, Ви знаєте, ще не награні в різних ігрових ситуаціях. Десь будуть якісь перепади, але це показує, що ми на правильній дорозі.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ