Роман Ковальчик: «Команда «Харків» боролася за свій результат, а наша не боролася»

0
471

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти МСК «Харків» (1:2) в 7-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, «Сокіл» зазнав першої домашньої поразки. Що стало, на Ваш погляд, причиною такого результату?
– Єдине тільки те, що команда «Харків» боролася за свій результат, а наша не боролася. Вони хотіли візуально чисто обіграти суперника.

– Протягом підготовки до цієї гри Ви ж попереджали, готували команду, що буде все серйозно. Чому гравці не дослухалися?
– Ви – свідок, і попереджав, і говорив, але не достукався до них. В них своя думка є, і вони думають, що їм достатньо даного запасу, що в них є, для того, щоб обіграти в себе вдома команду «Харків». Тому допустили багато ключових помилок, це через недомотивацію в голові, не настрой повноцінно на гру. Вони хотіли, ще раз скажу, візуально стояти і язиком виграти. Воно призвело до грубих помилок, багато гравців помилялося.

– Ви на лаві запасних відчували стан команди. Чи варто було в цій ситуації йти з п’ятим? Зрозуміло, що було бажання виграти, але ж стан гравців…
– Так, в четвірках гра вже ні туди, ні туди не схилялася. Вони вже не доборювалися, не догризали, тому потрібно було вже підібрати тактично. Це перше завдання, друге – треба і з п’ятим грати. Ніяк не можу прибрати в них в голові помилку, ми знову ж таки отримуємо з п’ятим гол. Це так само, як і в Києві. І сваримося, і показуємо, вони ще мене не чують в тому відношенні. Це в них в голові. Показуємо – вони говорять «так», на полі роблять своє.

– По майданчику. Склалося враження, що на розминці нібито все було гаразд, а почалася гра і почався хокей. Що з майданчиком, на Вашу думку?
– Я так скажу: «Поле було однаковим для всіх». Плюс це наше поле, ми в будь-якому випадку повинні були мати пріоритет. Вони грали, показували що, щось їм не так, а не боролися в кожному ігровому моменті. Тільки це призвело до такого негативного результату.

– Вже другої гри поспіль «Сокіл» зазнає поразки, чи не є це ознакою того, що якийсь спад у команди почався після того, як вона непогано розпочала сезон?
– Вони просто десь трошки недонастроюються на кожну гру в себе в голові. Ніякий тут не спад, вони рухаються, вибігають, супернику нелегко з нами. Про який спад можемо говорити? Недопрацьовують одноборства, от недопрацювали сьогодні, а команда суперника боролася, боролася і своє виборола.

– За той термін, що залишився до гри з «Рятувальником», там теж не менш складна гра буде, чи можна оце виправити, ті недоліки, які Ви озвучили зараз?
– Звісно. Що там виправляти? Виходиш, налаштовуєшся, тактика є, обрана на гру, все їм показується, розказується, функціональний стан підводиться, фаза суперкомпенсації, вони мають працювати все. Це вже далі в них в голові. І така гра буває, дай Бог, щоб вона була дуже їм повчальною. Тому що ми тиждень говорили їм, Ви ж були на тренуваннях, сварилися – вони нас не чули. Просто не чули, тому що вони думали, приїде «Харків», що в них це були випадкові ігри, але ж вони не бачать, що вони ті ігри виграли, вигризли, і що вони будуть грати всі 40 хвилин. Наші це не хотіли робити, вони хотіли чисто візуально, не викладаючись на максимумі, забрати три очки. В футзалі такого не буває. Хіба що десь раз у житті.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ