Роман Ковальчик: «Хочу подякувати всім гравцям за перемогу в мій День народження»

0
1136

Головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик про переможний матч групового етапу «Кубку Львівщини» над «Кардиналом-Рівнестандарт» (4:2)

– Роман Миколайович, сьогодні команда зробила Вам чудовий подарунок на День народження. Кращого, мабуть, і не варто було бажати. Ваші враження від дій Ваших підопічних – відчували в них якийсь такий специфічний настрій, враховуючи сьогоднішню подію?
– Так, дякую їм всім за гру. Одразу було видно, що хлопці дуже хотіли дуже швидко виграти, і в першому таймі перші 12 хвилин грали надзвичайно погано. Все грали тільки в гостроту, поспішали, м’яч не контролювали. Згодом, потрошки, потрошки ми їх перебудували, і в заключні вісім хвилин першого тайму вони почали грати в свою гру.

– Питання по тайм-аутах в другому таймі. Ви свій взяли вже в середині тайму, на 30-й хвилині – чому так зарано?
– Це було зроблене навмисно, тому що гравці почали грати на збереження рахунку. Це призвело до небезпеки біля наших воріт. Якби ще пролунали якісь два-три свистка суддівських, то вони могли б і посипатися.

– А щодо другого тайм-ауту, який взяв Ваш візаві? Він виглядав більше доречним для нашої команди, ніж для суперника.
– Так, треба було і нам дещо поправити. У нас при грі «чотири проти п’яти» випав Сохорук, в якого було надзвичайно багато втрат і помилок. Молоді хлопці ще не настільки стійкі, щоб правильно заблокувати сильні ноги і дії набагато досвідчених суперників, тому довелося завершувати гру всімох.

– Підсумовуючи, що стало ключовим моментом в нашій перемозі?
– Шкодило те, що гравці хотіли швидко виграти, а ключовим моментом стало, що вони після 12-ї хвилини змогли перебудуватися і грати так, як ми їх вчимо. Хочу їм всім за це подякувати і за перемогу в мій День народження.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ