Роман Ковальчик: «Хлопці виконали на даному етапі все те, що їм говорилося»

0
1804

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти харківського «Моноліту-Viva Cup» (3:1) в 1-му турі Favbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, перш за все, вітання з перемогою. Бо остання перемога була ще в минулому році. Яким буде Ваш коментар до цієї гри?
– Гра надзвичайно важко нам давалася, хоча хлопці виконали на даному етапі все те, що їм говорилося, і все те, що вони можуть на даному етапі на такому рівні грати. Нам важливі були не тільки сам малюнок гри, але і очки в цій грі. Я розумію, що ми десь ще не такі сильні, але треба, щоб вони почали відчувати смак перемоги. Якщо по самій грі, то видно, що команда «Viva Cup» надзвичайно зіграна і награна. Вони дуже чітко в четвірках працюють, перекривають всі зони і відкриваються. Це було найбільше для нас на сьогоднішню гру, що нам важко було проходити. А загалом хлопці справилися по виконанню швидкої атаки, і це нам принесло позитивний результат.

– Мабуть, треба сказати про дебют другої четвірки. Напрочуд вдало хлопці зіграли – забили два м’ячі, та й протидіяли супернику вдало.
– І перша, і друга четвірка вони були сформовані за день до гри. Тому що ми до цього займалися загальним підняттям їхніх фізичних кондицій, технічним, тактичним награванням, перегляданням різних варіацій в четвірках, п’ятірках з різними командами, різні стилі гри пробували. І так склалося, що на даний етап ми по кожному з них зібрали повністю інформацію, де, в якій четвірці і на якому місці він зможе повністю грати. Щоб це не було тяп-ляп. Десь воно і дало свій результат, хоча, звісно, тут може бути багато збоїв, тому що це ще нестабільні такі гравці. Вони надзвичайно молоді, але виконують те, що від них просять. Це якщо вони і далі будуть виконувати, то воно їх буде далі вести з позитивним результатом.

– Не дивлячись на переможний результат, яку основну проблему Ви виокремили для себе? Зокрема, не дуже вдало контролювали м’яч що перша, що друга четвірки.
– Навіть ще не розбираючи гру, ведучи її з лавки, було видно, що контроль м’яча ми, звісно, програли сьогодні, і це – суттєво. Виграли за рахунок швидких і гострих атак. Ми так гру готовили, ми до цього готовились, і хлопці це зробили. Хоча це важко заставити вникнути хлопцям робити, що хоче тренер. Тут багато роботи зі сторони тренерського складу було, і воно бачите в сьогоднішній грі нам допомогло. Але знову ж таки, будемо дивитися, другу, третю, четверту грі і так далі. Закономірно, якщо четвірка зібрана за день до гри, ну як вона може грати? Тим більше, що хлопці, які грали, вони на цьому рівні в житті взагалі не грали. Це перша гра в житті на цьому рівні в багатьох.

– Щойно гра завершилася, які Ви перші слова сказали гравцям в роздягальні?
– Перше, коли зайшов, я сказав: «Дайте мені відповідь, чому ви сьогодні виграли?». Вони на це дали на 70 відсотків правильну відповідь. 30 ще не розуміють. Ще молоді.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ